V celém webu
Pokročilé
vyhledávání
 

Potisk reklamních předmětů

Na zboží z naší široké nabídky reklamních předmětů si můžete nechat zhotovit potisk. Záleží jen na vás, jaké výrobky si zvolíte jako reklamu pro vaši firmu. Vybírat můžete z tužek, klíčenek, krabiček, zapalovačů, kalendářů, hrnků apod. Pro každý materiál se používá specifická metoda potisku. Pro potisk je vhodný samozřejmě i textil. Potisk triček tvoří důležitou součást nabídky.

Z našeho katalogu si vyberete zboží a před dokončením objednávky zaškrtnete volbu "Mám zájem o potisk vybraného zboží". Přiložíte soubor s grafickými podklady a upřesníte požadavek na potisk v poznámce. Po odeslání objednávky vás bude kontaktovat náš obchodní zástupce a společně dořešíte detaily vaší objednávky.

Grafická příprava potisku reklamních předmětů Grafická příprava potisku reklamních předmětů

Grafická příprava

Tvorba grafických návrhů potisku na předmět předchází výrobě značení reklamních předmětů u všech tiskových technologií. Zákazník od nás obdrží návrhy v elektronické podobě ve formátu PDF, které je nutné před zahájením výroby schválit bez výhrad, což stvrdí svým podpisem. Grafické podklady od zákazníků přijímáme ve formátu PDF v křivkách se specifikací barev v PANTONE. Bitmapová grafika pro plnobarevný tisk v rozlišení minimálně 300 dpi pro daný rozměr.

Ceník grafické přípravy

Tamponový potisk reklamních předmětů Tamponový potisk reklamních předmětů

Tamponový potisk reklamních předmětů

Tiskařská technologie vhodná pro potisk menších reklamních předmětů, jako jsou např. tužky, zapalovače, klíčenky, otvíráky, krabičky apod. Vhodné materiály pro potisk touto technologií: plasty, dřevo i lakované, papír, kůže, koženka, kov, sklo, keramika. Barva se přenáší na reklamní předmět pomocí silikonového tamponu tiskové formy - klišé.
Maximální velikost potisku je průměr 45 mm a počet barev 4.

Ceník potisku - tampontisk

Potisk reklamních předmětů - metoda sítotisk Potisk reklamních předmětů - metoda sítotisk

Sítotisk

Sítotisk je vysoce kvalitní způsob prezentace motivu nebo loga na textilním podkladě. Tato tiskařská technologie je vhodná k potisku větších reklamních předmětů, jako jsou např. deštníky, čepice, trička,tašky, kalendáře apod. Barva se přenáší na předmět těrkou přes sítotiskovou šablonu. Vhodné materiály pro potisk touto technologií: bavlna,nylon, polyester, papír, sklo, kov, plasty.
Maximální velikost potisku je 450 x 350 mm a počet barev 6.

Ceník potisku - sítotisk

Potisk reklamních předmětů - transfer sítotisku Potisk reklamních předmětů - transfer sítotisku

Transfer sítotisku

Tiskne se sítotiskem na přenosový papír v opačném pořadí než u přímého tisku na přírodní i umělé textilie . Po natištění se barvy pomocí teploty a tlaku na transferových lisech přenáší z přenosového papíru na potiskované materiály (čepice, trička, deštníky, tašky a pod.). Výhodou této metody je vyšší denzita barev zvláště na tmavých odstínech textilií a větší přesnost jejich soutisku.

Ceník potisku - transfer sítotisk

Potisk reklamních předmětů - metoda rotační sítotiskPotisk reklamních předmětů - metoda rotační sítotisk

Rotační sítotisk

Tiskařská technologie vhodná pro potisk kulatých předmětů, jako jsou např. hrnky, sklenice, popelníky.Vhodné materiály pro potisk touto technologií: keramika, sklo, porcelán, kov, plasty.
Maximální velikost potisku je 150 x 80 mm a počet barev 6.

Ceník potisku - rotační sítotisk

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Kariéra
Reference
Kontakty
Sponzoring

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz
iMiTrade.sk

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag