Pokročilé
vyhledávání
 

50. Výročí AIESEC ČR

08.05.2016

V roce 2016 slaví mezinárodní studentská organizace AIESEC Česká republika významné jubileum, a to 50. výročí od svého založení. Za padesát let prošlo organizací mnoho aktivních vysokoškolských studentů, kteří si budou moci zavzpomínat na studijní léta a zážitky s AIESEC

Organizace AIESEC Česká republika se již 50. let zaměřuje na rozvoj mladých lidí skrze členství v organizaci a zprostředkovávání zahraničních stáží pro mladé lidi. Mimo národního vedení, které sídlí v Praze, má v současné době 12 lokálních poboček v 10 univerzitních městech v České republice. Mimo zahraniční stáže Global Talent a Global Citizen, členství v organizaci v programu Future Talent také organizuje projekty EDISON a SPEAK! se zahraničními stážisty na základních a středních školách, a také další události s cílem propojovat mladé lidi s firemní a neziskovou sférou, např. Festival kariérních příležitostí Career DAYS, YouthSpeak Forum, podnikatelskou konferenci Symposium, konferenci Talents of Tomorrow, nebo průzkum mezi studenty The Most Desired Company a dotazník pro mladé YouthSpeak.

AIESEC v České republice založil Miloš Motoška se skupinou mladých lidí v čele s Václavem Balounem na Vysoké škole ekonomické v Praze v roce 1966. Od svého založení se organizace velmi rozrostla, v počátcích jejím cílem bylo zprostředkování mladým lidem profesní stáže ve firmách v zahraničí. V současné době má organizace široké portfolio akcí a projektů, členové AIESEC řeší plno různorodých aktivit. Zdeněk Tesárek, současný president AIESEC Česká republika k tomuto dodává:

“Sám za sebe mohu říci, že AIESEC prošel hned několika zásadními transformacemi. Vlivy externího světa nás po celou dobu silně ovlivňovaly – ať už pozitivně, či negativně. Zažili jsme pády a úspěchy. Prošli jsme si temnou dobou normalizace, následně sametové revoluce, kdy nám v Československu začaly pobočky vznikat jako houby po dešti až do momentu, kdy jsme místo jedné AIESEC země založili dvě. Jsem nadšený, že AIESEC Česká republika tu stále je, stále všem může zprostředkovat spoustu krásných zážitků.”

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Kariéra
Reference
Kontakty
Sponzoring

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní předměty s vlastním potiskem
Výroba reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz
iMiTrade.sk

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag