Reklamní utěrky, pouzdra na mobil a brýle

Dnes již neodmyslitelným doplňkem každého telefonu s dotykovým displejem jsou samolepící textilní čistítka.

Jedná se o velmi praktickou pomůcku, kterou lze mít kdykoli po ruce. Díky spodní silikonové vrstvě je možné ho opakovaně použít, silikon perfektně přilne k povrchu telefonu a nezanechá žádné stopy. Vrchní textilní vrstva je vyrobena z jemného mikrovlákna, které zajistí, že nedojde k poškrábání displeje a displej bude dokonale vyčištěný. Čistítka se na textilní straně tisknou digitálním plnobarevným tiskem, lze vyrobit jakýkoli tvar dle přání zákazníka a na vyžádání se dají dodat s vůní růže, jasmín, jahoda a jablko.
Dalším inovativním produktem s funkcí čištění jsou mikroutěrky na brýle. Tyto utěrky jsou vyrobené z mikrovlákna a tento materiál stejně jako u textilních čistítek na mobil zajišťuje dokonalé vyčištění brýlových skel. Mikroutěrky se tisknou buď jednostranně nebo oboustranně digitálním plnobarevným tiskem. Dodávají se buď ve standardních rozměrech, ale samozřejmě je možné je vyrobit i na míru – ať už se jedná o vlastní rozměr, tvar nebo zakončení.

Vedle čistících utěrek na brýle lze z mikrovlákna vyrobit také textilní sáčky na brýle. Ty lze – stejně jako mikroutěrky – plnobarevně oboustranně potisknout.Ukázky naší práce: 

Potřebujete vyrobit  pouzdro na brýle či reklamní utěrku na míru?

Nezávazně nám napište nebo zavolejte na 271 071 911. Rádi s Vámi vše probereme.