Pokročilé
vyhledávání
 

Děti jsou zázrak, ale…

20.08.2021

„Ale“ v titulku neznamená zpochybňování základního tvrzení. Ale: z dětí jednou mají být samostatní, dospělí lidé. Pomozme jim v tom i tím, že do začátku složitého školního roku pro ně vybereme vhodné dárky. Především účelné a praktické. Ale nejen.

Jak složitý bude školní rok 2021/2022 s ohledem na COVID-19, dostatečně naznačuje Manuál k provozu škol a testování Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Jak se komplikace přenesou na samotné děti, ponechme stranou a pokusme se jim nabídnout dárky, které jim život usnadní a současně pomohou rozvíjet jejich potenciál.

Tak tedy – škola! Co pod odkazem najdete mezi téměř 130 položkami pro školáky a studenty z řad potomků Vašich obchodních partnerů nebo zaměstnanců?

Pastelky, obyčejná i multifunkční pravítka (variantu s úhloměrem nebo se solární kalkulačkou), poznámkové bloky a zápisníky (i se značkovacími lístky, jako součást sloh s dalšími doplňky apod.), aktovky, batohy, pytlíky na školní či sportovní potřeby, ořezávátko s gumou, kuličková pera, mikrotužky, rolery a jejich soupravy, těžítka, tašky na dokumenty či laptop, sportovní tašku, záložky, pouzdra na mobil, pouzdra na psací potřeby (i originální, např ve tvaru tenisky), note-it, sluchátka, kalkulačky, podložky pod myš, zvýrazňovače, dezinfekční gel, box na svačinu, termotašku, …

Nepopiratelná praktičnost a účelnost všech reklamních dárků nevylučuje jejich estetický vzhled. Naopak, výchova ke vkusu je součástí správného vedení mladých a mnohé předměty mají také ekologické zpracování, ať již jde např. o obaly zápisníků nebo solární nabíjení kalkulaček. Zmíněných zápisníků a poznámkových bloků a jejich sad jsme zařadili několik desítek, protože i v době ICT je potřeba dávat důraz na význam ručního psaní. Jemná motorika prstů se podílí na rozvoji mozku, a tak jen zopakujeme: palec drží pero s ukazovákem lehce položeným shora a prostředník jej podpírá. Křečovité svírání nebo držení pera v pěsti s přečnívajícím palcem tomuto rozvoji rozhodně neprospívá.

Z předmětů vybíráme:

Zápisník – s lepicími bločky a perem tvoří praktickou, ale zároveň elegantní sadu z recyklovatelného papíru. Podobně je laděno také Multimemo – velká sada barevných lepicích lístků, která najde uplatnění na domácím pracovním stole a žák či student ocení i její vizuální efekt.

Taška přes rameno – je z odolného PVC. Umělá hmota neznamená automaticky neekologická, právě proto, že vydrží a bude sloužit po dlouhou dobu. Navíc má vydařený design a k výběru je v pěti barevných provedeních.

Tremil – luxusní sada otočného kuličkového pera, plnicího pera a nože na dopisy v dřevěné krabičce, vhodný dárek pro studenta v rodině významného obchodního partnera. Dost možná si ho ale ponechá on sám!

Pokud v široké škále nabízených předmětů nenajdete pro cílové skupiny vhodné předměty, uvádíme dva starší články se zaměřením na děti a mladé, kde jsou k dispozici další komodity:

Zaměřeno na děti! – v dubnu tohoto roku jsme si přáli, aby se děti už co nejdříve dostaly do škol a v zájmu jejich normálního vývoje se vrátili k normálnímu životu. K výběru jsme kromě školních předmětů nabídli oděvy, produkty ICT, vybavení pro zdravou výživu, ale i dárky pro volný čas.

3DR pro další rok s generacemi Y a Z – před dvěma lety jsme ještě nevěděli, jaké problémy nás všechny čekají, ale to, že pro generace mileniálů a „digitálních domorodců“ jsou reklamní předměty významné, platilo tehdy i dnes. Z článku citujeme: Ze všech nástrojů reklamy nejvíce právě reklamní předměty je vedou k tomu, že se stanou zákazníky značky (výzkum PPAI tvrdí, že 88 procent z nich!).

Popřejme našim dětem úspěšný školní rok vhodně vybranými dárky. Investujme do jejich zdárného vývoje … a do svých budoucích zákazníků.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag