Pokročilé
vyhledávání
 

Doplňky do auta

V několika posledních letech došlo na trhu reklamních předmětů k rapidnímu rozvoji protiskluzových podložek do auta, někdy dodávané pod názvem nanopodložky.

Jak taková věc funguje? Protiskluzová nanopodložka je vyrobena z dokonale přilnavého polyuretanového gelu. Díky své speciální povrchové úpravě nanopodložka bez problému udrží mobilní telefony, PDA , GPS navigace, mp3 přehrávače, brýle, cigarety a další drobné předměty, a to i v šikmé poloze. Jedná se tak o mimořádně praktický doplněk do auta, kanceláře či domácnosti.
Nanopodložku je možné dodat buď v zákaznických barvách a jednoduše dotisknout logo, nebo existuje možnost i plnobarevně potištěné podložky – u toho typu je ovšem třeba počítat s minimálním množstvím 2000 ks.
K povinné výbavě každého automobilu patří reflexní vesta, což je zároveň skvělý reklamní předmět. Její nespornou výhodou je, že je skutečně vidět. Je nezbytná jak pro účastníky silničního provozu, tak i pro pracovníky pohybující se v okolí silnic nebo pro děti na ulici.
Reflexe bezpečnostních vest musí odpovídat normě EN 471, což námi nabízené vesty splňují.
Výborným doplňkem do auta jsou také stínítka a clony. Vnitřní clonu na přední sklo řidiči ocení v letních měsících, kdy clona zabrání přehřívání palubní desky. Stínítka proti slunci na boční skla přijdou vhod v každém ročním období. V zimě, když je slunce nízko, i v létě, když září nejsilněji a po větší část dne.

Obě tyto varianty ochran proti slunečnímu záření pro auta je možné dodat s plnobarevným, celoplošným potiskem.

001002003004 005006007008009010

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz
iMiTrade.sk

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag