Pokročilé
vyhledávání
 

Hodiny a hodinky

V dnešní rychlé moderní době je skoro nepředstavitelné fungovat bez měřiče času, ať už se jedná o hodinky nebo hodiny.

V sekci reklamních předmětů mají své nepopíratelné místo. Hodinky coby propagační předmět provázejí reklamní trh téměř od jeho počátku, avšak postupem let prošly reklamní hodinky značným vývojem, především po stránce designu. Typů hodinek existuje nepřeberné množství – od analogových přes digitální až po kombinované, které zobrazují čas pomocí ručiček v kombinaci s digitálním displejem, kolekce hodinek pak jsou pánské, dámské a dětské. Dále je v nabídce fashion nebo sportovní kolekce, chronografy a sportovní mechanické hodinky s automatickým natahováním.
Sportovní hodinky lze díky jejich vlastnostem jako je například vodotěsnost použít k různým účelům – na plavání, potápění, běhání a další sportovní aktivity.

Nástěnné reklamní hodiny mají také své nesporné místo na trhu propagačních předmětů. Za poslední dobu došlo k rozvoji především používaných materiálů, velkým hitem se staly bezrámečkové skleněné reklamní hodiny, které lze plnobarevně potisknout, tisk se provádí pod sklo a je téměř k nerozeznání od malovaného skla. Kromě skleněných nástěnných hodin se dodávají hodiny s plastovým nebo kovovým rámem, uvnitř je pak plnobarevně potištěný ciferník dle přání zákazníka.

001002003004005006007008009010011

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag