Pokročilé
vyhledávání
 

Jubilejní katalog Vanilla Season

23.09.2015

Jsou to čtyři roky, kdy jsme představili novou značku luxusních dárkových předmětů – Vanilla Season. Páté jubileum tak reprezentuje nový katalog 48 produktů (včetně 7 novinek) pro zážitkovou gastronomii a relaxaci, tedy těch pravých dárků i pro vánoční svátky.

Katalog je vám k dispozici jak v digitální, tak i v tištěné verzi, kterou můžete získat u svých account manažerů.

Čísla – 48 luxusních dárků, 7 novinek - jsou totožná s loňskými, ale jak jsme psali v článku o novém Vánočním katalogu, byla by škoda za každou cenu nahrazovat úspěšné a žádané předměty. Ze stálic bychom rádi vyzvedli ručníky Deoria, deky Ponape a veškerý sortiment značky Bohemia Crystal. Sklenice v nabídce jsou velmi oblíbené nejen proto, že jde o ryze české výrobky, ale i kvůli u nás oblíbené konzumaci vína. Koneckonců, samo víno je velmi frekventovaným dárkovým předmětem a Vanilla Season vám ve své značkové dárkové krabici se dvěma sklenicemi umožní s vybraným vínem dotvořit pro obchodní partnery nebo zaměstnance jedinečný vánoční dárek Papua.

Z novinek si dovolíme upozornit na designovou a současně velmi praktickou záležitost, kterou je první položka v katalogu samém – keramický stojánek na odkládání vařečky a pokličky při vaření Kamakura.

Nože s keramickou čepelí jsou v moderních kuchyních stále populárnější a právem: při krájení se jimi neničí cenné vitamíny i enzymy v surovinách a v nich také nezanechávají pachuť ocele. Proto jsme do katalogu zařadili hned dva nože, které se navíc svým využitím velmi doplňují. Fukui s dřevěnou rukojetí v retrostylu se stane ozdobou klasických i moderních kuchyní a skládací keramický nůž Kiso je využitelný jak v domácnostech, tak na chalupách, v kempech či dokonce na trekových akcích. Cenná čepel je uzavíratelná a chráněná v designově zajímavé střence, kterou si můžete vybírat z celkem 5 barev!

Zmínili jsme deky. Ty jsou vhodné pro dokonalý relax při piknicích, ale i pro tepelnou pohodu hostů, když se při venkovních gastronomických akcích všeho druhu večer ochladí. Stávající sortiment jsme doplnili extra měkkou a hřejivou dekou Mago s jemnou imitací ovčí vlny na spodní straně.

Z novinek ještě zmíníme skleničky Jamuna s dvojitou stěnou, které uchovají teplotu chladného či horkého nápoje. U těchto skleniček, stejně jako u dalších novinek a zákazníky prověřených katalogových „trvalek“ platí: pečlivě jsme je vybírali a testovali tak, aby byly funkční, designově i jinak zajímavé, splňovaly vysoké standardy kvality a zákazníky zaujaly. Jak už je zvykem, vybrané předměty mají přiložené originální recepty kuchařské mistra Jiřího Štifta z hotelu Mandarin Oriental Praha.

Katalog Vanilla Season je jako vždy plný luxusního zboží v elegantních obalech (ve většině v dárkových krabicích v barvách značky). Tyto dárkové předměty nabízejí neotřelé firemní prezentace a za tím účelem jsou také u každé položky uvedeny všechny použitelné tiskové technologie.

S Vanilla Season trvá sezóna inspirativního vaření, radosti ze stolování a potěšení z relaxace celý rok.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Pracovní příležitosti
Reference
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní předměty s vlastním potiskem
Výroba reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz
iMiTrade.sk

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag