Pokročilé
vyhledávání
 

Reklamní a dárkové předměty ve službách prázdnin

10.07.2015

Předměty vhodné pro nejširší prázdninové aktivity potomků klientů, dodavatelů či zaměstnanců mnozí z vás vyřešili včas zakázkovou výrobou. Setkávání s obchodními partnery v průběhu léta sice nebývají častá, ale zato obvykle příjemná a darovat takový aktuálně potřebný předmět může mít mimořádný obchodní efekt. Jde o katalogové položky, u nichž je ve většině případů dodací doba v řádu dnů!

Ať už do systematického a intuitivního vyhledavače zadáte samo se nabízející heslo prázdniny nebo se z naší hlavní webové stránky https://www.imi.cz/ několika prokliky dostanete na širokou nabídku předmětů určených k pobytu a aktivitám na zahradách, plážích i v kempech, není možné se minout. Průnik více než 400 položek v prvním případě s přibližně dvojnásobným (!) počtem v případě druhém je značný a najdeme v nich:

Oděvy na léto, batohy všeho druhu a další cestovní zavazadla, plážové a chladící tašky a vybavení (pantofle, osušky, podložky, stínítka, slunečníky, přístřešky, plážové a piknikové deky, piknikové koše, skládací křesla a židle, houpací sítě, láhve na nápoje, hry pro děti na písek), grily a grilovací soupravy či na barbecue, kšiltovky, sluneční brýle, sportovní vybavení na pláž (hry, nafukovací kruhy a hračky, nafukovací míče a lehátka a polštářky, draky, frisbee, sady na ping pong, badminton), speciální předměty – ventilátory a osobní větráčky, osvěžující spreje, náramky signalizující UV, vějíře… Nabídka je ve druhém případě širší o pracovní i odpočinkové předměty pro pobyt na zahradách, chatách a chalupách, pro venkovní sportovní aktivity, outdoor a cykloturistiku.

Sortiment je sice nesmírně široký, ale stojí za to si jej projít a inspirovat se.

A co je rozhodující? Co se hodí pro mladé na prázdniny, může být dárkem i vašim přímým cílovým skupinám k příjemnému prožití jejich dovolených.

Vybrané kategorie reklamních předmětů pro prázdniny:

Pláž – více než 160 předmětů nabízí specifický výběr z prázdninového sortimentu. Už jsme ho podrobně probrali, zde je jeho širší nabídka, kterou doplníme sadami plastových hraček na písek, (mini)petangue či kompresorem na nafukování míčů, lehátek atd.

Hry – zde též předměty z Pláže, dále plyšové hračky (do nového, neznámého prostředí je dítě ocení), puzzle, bublifuk, hlavolamy i soupravy společenských her (pro horší počasí na táborech apod.).

Grilování – předměty pro stále oblíbenější aktivitu a hlavně přípravu letních pokrmů, širokým výběrem grilů počínaje, grilovacími sadami konče, včetně různých vychytávek, jakou je například ruční fén na rozdmýchání ohně. Nechybí zde ani luxusní varianty značky Vanilla Season , jejíž filosofií je umocnit pozitivní emoce spojené s vařením, stolováním a setkáváním s přáteli.

Kšiltovka – v posledních letech nám extrémní formy léta předkládají povodně i tropy, ovšem pořádnou kšiltovkou nepohrdne žádný mládenec ani slečna bez rozdílu věku. Tábory, městská turistika, ale i letní hudební festivaly se neobejdou také bez pohodlných a zároveň slušivých triček či polokošil a podle počasí a situace také dalších oděvů.

Outdoor – v rámci širokých možností trávení prázdnin a dovolených mají své velevýznamné místo outdoorové aktivity. Od běžné turistiky až po náročné treky v drsných podmínkách – z více než 300 položek nelze nevybrat a prim mezi nimi hraje domovská značka Schwarzwolf Outdoor.

Přejeme vám všem krásné prázdniny a dovolené!

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz
iMiTrade.sk

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag