Pokročilé
vyhledávání
 

Kšiltovky

Plánujete pořízení reklamních kšiltovek? Pak jste tu správně. V naší nabídce najdete kšiltovky různých tvarů a stylů - s pěti, nebo šesti panely, kšiltovky v army stylu i baseballové, jedno i dvou barevné…
Máme pohodlné a dobře sedící reklamní kšiltovky různých značek. Výběr je obrovský a věříme, že si u nás vyberete.
Reklamní kšiltovky mohou mít potisk jak např. na kšiltu, tak i v kterékoliv části, nebo panelu čepice. Právě kšiltovku užije bez přehánění každý, takže taková reklamní kšiltovka je dozajista vděčný dárek.
Vhodné jsou reklamní kšiltovky s potiskem např. i pro sportovní týmy jako jednotící prvek, který bude působit dobře a u soupeřů vzbudí respekt. Reklamní kšiltovky navíc vyjdou i levněji, než např. mikiny nebo trička.
Pořiďte si reklamní kšiltovky s potiskem, který vydrží, od iMi.cz. Pusťte se do výběru. V případě dotazů jsme Vám k dispozici.

Seřadit dle:        

Načíst další zboží
Načíst další zboží Poptávkový formulář

Položek: 94, Part: 1/3

Rozhodli jste se pořídit reklamní kšiltovky? Pak jste na správném místě. V naší nabídce najdete reklamní kšiltovky různých tvarů a stylů – s pěti, nebo šesti panely, kšiltovky v army stylu i baseballové, jedno i dvou barevné. Nabídka je opravdu velká a každý si určitě vybere ideální styl. Ať už si zvolíte jakýkoliv druh, můžete si být jisti kvalitním zpracováním v nadstandardní kvalitě textilie. Chceme, aby vaše reklamní kšiltovky nejen dlouho vydržely, ale byly opravdovou ozdobou, které si každý všimne.

Do naší nabídky zařazujeme pouze pohodlné a skvěle padnoucí značkové reklamní kšiltovky, které najdou uplatnění téměř kdekoliv.

· Reklamní kšiltovky pro firmy.

· Reklamní kšiltovky pro kluby a týmy.

· Reklamní kšiltovky pro instituce a spolky.

Reklamní kšiltovky mají nejčastěji potisk na kšiltu nebo panelu čepice. Stejně tak lze potisk umístit i v kterékoliv jiné části, která umožňuje dostatek prostoru pro signaci.

Kšiltovku užije bez přehánění každý, takže taková reklamní kšiltovka je dozajista vděčný propagační dárek. Taktéž může být součástí firemního oděvu, ať už se jedná o prostředek ochrany proti přímému slunci, nebo čistě o propagační prvek zlepšující identifikaci firmy v očích zákazníků. Reklamní kšiltovky si totiž každý všimne, pokud je zhotovena zajímavě a s invencí.

Mezi zákazníky jsou oblíbené kšiltovky s potiskem pro sportovní týmy. Slouží jako jednotící prvek, který u soupeřů budí respekt. Reklamní kšiltovky navíc vyjdou i levněji, než například týmové mikiny nebo trička.
Pořiďte si reklamní kšiltovky s potiskem od iMi.cz. Pusťte se do výběru. V případě dotazů jsme vám k dispozici. Nejste si jisti, kterou reklamní kšiltovku vybrat? Rádi byste věděli něco bližšího k naší nabídce kšiltovek? Bez obav nás kontaktujte, rádi vám pomůžeme s výběrem. Zavolejte nám nebo napište e-mail na některý z kontaktů.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Pracovní příležitosti
Reference
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní předměty s vlastním potiskem
Výroba reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz
iMiTrade.sk

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag