Pokročilé
vyhledávání
 

reklamní kšiltovky s potiskem

Plánujete pořízení reklamních kšiltovek s potiskem? Pak jste tu správně. V naší nabídce najdete reklamní kšiltovky různých tvarů a stylů - s pěti, nebo šesti panely, kšiltovky v army stylu i baseballové, jedno i dvou barevné…
Máme pohodlné a dobře sedící pracovní reklamní kšiltovky různých značek. Výběr je obrovský a věříme, že si u nás určitě najdete tu ideální pro vás, neboť my reklamní kšiltovky s potiskem opravdu umíme.
Reklamní kšiltovky mohou mít potisk jak např. na kšiltu, tak i v kterékoliv části, nebo panelu čepice. Firemní kšiltovku s potiskem užije bez přehánění každý, takže taková reklamní kšiltovka je nejen propagací firmy, pracovní ochranou hlavy, ale dozajista i vděčný dárek, který každého potěší.
Vhodné jsou reklamní kšiltovky s potiskem např. i pro sportovní týmy jako jednotící prvek, který bude působit dobře a u soupeřů vzbudí respekt. Kšiltovky s potiskem navíc vyjdou levněji, než např. firemní reklamní mikiny nebo trička.

Zajistíme potisk kšiltovek známých značek. Je libo kšiltovky nebo čepice s vlastním potiskem, které pochází od těchto producentů: Payper, Elevate, Stedman nebo Slazenger? Pokud chcete svou propagaci pojmout exkluzivně a dát tak najevo obchodním partnerům, že vaše firma je jedinečná, pak si nechte zhotovit značkové reklamní kšiltovky s potiskem právě u nás. Vaše logo nebo firemní slogan umíme ideálně umístit na libovolnou značkovou kšiltovku, kterou si u nás vyberete. Možnosti dodávky značkových kšiltovek s vlastním potiskem pro vaši firmu jsou téměř neomezené. Vyberete si preferovanou značku nebo typ kšiltovky. Zbytek zařídí naši grafici a následně specialisté potiskových technologií. Výsledek bude stát opravdu za to. 

Pořiďte si reklamní kšiltovky s potiskem, který je vysoce kvalitní. U iMi.cz máte garanci prvotřídního zpracování. Pusťte se do výběru vaší týmové nebo firemní kšiltovky. V případě dotazů jsme vám k dispozici.

Seřadit dle:        

Načíst další zboží
Načíst další zboží Poptávkový formulář

Položek: 90, Part: 1/3

Rozhodli jste se zainvestovat do firemních kšiltovek? Ať už si zvolíte jakýkoliv druh, můžete si být jisti kvalitním zpracováním v nadstandardní kvalitě textilie. Chceme, aby vaše reklamní kšiltovky nejen dlouho vydržely, ale byly opravdovou ozdobou, které si každý všimne.

Do naší nabídky zařazujeme pouze pohodlné a skvěle padnoucí značkové reklamní kšiltovky, které najdou uplatnění téměř kdekoliv.

· Reklamní kšiltovky pro firmy.

· Reklamní kšiltovky pro kluby a týmy.

· Reklamní kšiltovky pro instituce a spolky.

Reklamní kšiltovky mají nejčastěji potisk na kšiltu nebo panelu čepice. Stejně tak lze potisk umístit i v kterékoliv jiné části, která umožňuje dostatek prostoru pro signaci.

Kšiltovku s potiskem upotřebí prostě každý, takže taková reklamní kšiltovka je dozajista vděčný propagační dárek. Taktéž je používána jako předepsaná součást firemního oděvu, ať už se jedná o prostředek ochrany proti přímému slunci, nebo čistě o propagační prvek zlepšující identifikaci vaší firmy v očích zákazníků. Reklamní kšiltovky s potiskem si totiž každý všimne, pokud je zhotovena zajímavě a s invencí.

Pořiďte si reklamní kšiltovky s potiskem od iMi.cz. Pusťte se do výběru. V případě dotazů jsme vám k dispozici. Nejste si jisti, kterou reklamní kšiltovku vybrat? Rádi byste věděli něco bližšího k naší nabídce kšiltovek? Bez obav nás kontaktujte, rádi vám pomůžeme s výběrem. Zavolejte nám nebo napište e-mail na některý z kontaktů.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz
iMiTrade.sk

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag