Pokročilé
vyhledávání
 

reklamní Náramkové hodinky

Zhotovíme pro vás reklamní hodinky s potiskem. Kvalitní reklamní hodinky s potiskem dodáváme již od 1 kusu. Vyberte si z různých typů značkových hodinek, které pro vás potiskneme logem nebo sloganem dle libosti. Jedná se o skvělý dárek pro obchodní partnery, zaměstnance apod. V nabídce máme různá tvarová a barevná provedení pro pány i dámy. Potisk reklamních hodinek provedeme dle přání klienta, a to s ohledem na možnosti potiskové plochy hodinek. Garantujeme rychlé dodání, výhodnou cenu a vysokou kvalitu potisku reklamních hodinek. Vyberte si styl hodinek, kterými chcete svou firmu prezentovat, my vše ostatní zajistíme.

Seřadit dle:        

Načíst další zboží Poptávkový formulář

Položek: 11, Part: 1/1

Náramkové hodinky jsou vynikajícím a originálním reklamním dárkem, který obdarovaný bude rád nosit pořád při sobě. Reklamní hodinky s potiskem jsou praktickým dárkem. Navíc mohou být opravdu stylové. Nepředstavujte si ty nejlevnější plastové hodinky s velkým logem místo ciferníku. Potisk může být na pásku, na zadní části hodinek apod. Navíc v nabídce máme mnoho různých stylů hodinek od sportovních, outdoorových, až po smart hodinky. Vyznáváte digitální, nebo naopak klasické analogové provedení? Hodí se k vaší firmě spíše typ klasických nerezových hodinek, nebo naopak sportovnější silikonové provedení? Jakýkoliv požadavek je předem splněn.

Proč reklamní hodinky s potiskem od nás?

1. Kvalita – našim zákazníkům nabízíme pouze takové reklamní hodinky, které mají garanci kvality. Vyhýbáme se superlevným čínským výrobkům, které jsou velmi poruchové.

2. Potisk – potisk reklamních hodinek je precizní. Pro tento účel disponujeme moderními technologiemi, které jsou zárukou dokonalého potisku na různé typy materiálů.

3. Velký výběr – stále doplňujeme nabídku reklamních hodinek s potiskem. Naše velkoobchodní možnosti nám dovolují pro vás zajistit téměř jakýkoliv typ hodinek za výhodnou cenu. Třeba i z katalogů předních producentů náramkových hodinek, pokud si budete přát luxusní variantu. 

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz
iMiTrade.sk

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag