Sportovní potřeby

SCHWARZWOLF SALONGA survival set - kompas

Barevnost
Počet kusů
KS
F5304800AJ3
dostupnost na dotaz
Cena bez DPH
295 Kč
Cena s DPH 356,95 Kč
Popis produktu

Sada na přežití značky Schwarzwolf, která je perfektní pro kempování a horské túry, pro horolezce i cyklisty v případě ohrožení či první pomoci. Obsahuje termoizolační folii, která může posloužit jako ochrana před chladným počasím. Dále kapesní nůž Schwarzwolf Hunter s devíti nástroji a sirky. V sadě najdete také multifunkční píšťalku, jejíž součástí je kompas, signalizační zrcátko, křesadlo a malý vodotěsný úložný prostor, ideální pro uložení kontaktních či zdravotních informací. Vše baleno v praktickém neoprenovém pouzdře a dárkové krabičce Schwarzwolf. Doporučená technologie tisku: sítotisk S2 na obal, laser L1 na nůž. Maximální velikost tisku: 80 × 80 mm / 30 × 5 mm. Rozměry: pouzdro 5 × 10 × 13 cm. Uhlíková stopa: gCO2 e2702.

Potisk sítotisk, Laser
Chcete te na něco zeptat?
Kontaktujte nás

Jsme Vám na blízku, máme pobočky v šesti městech České republiky. Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám vyjdeme vstříc :) Těšíme se na Vás!

kontaktujte nás
Expresní dodání Expresní dodání
Skladové zásoby Skladové zásoby
Spolehlivost Spolehlivost
Garance kvality Garance kvality

Volné pozice

Chcete pracovat pro iMi Partner, a.s. nebo doporučit místo svým známým? Navštivte sekci KARIÉRA, kde jsou všechna aktuální volná pracovní místa.

Volné pozice

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a buďte mezi prvními, kdo se dozví informace o nových trendech ve světě reklamních předmětů.
Card info title