Pokročilé
vyhledávání
 

Rok jisté reklamy? Kalendář a diář!

22.09.2021

Touto dobou představujeme nabídku kalendářů a diářů pro následující rok. Kdysi účelné předměty se s nástupem ICT proměnily ve vkusné manažerské dárky, nabízející možnost velice efektivní celoroční reklamy. Tentokrát se více zaměříme na konkrétní položky v rámci komoditní perly, kterou je – nástěnný kalendář!

Náš katalog Reklamní předměty 2021/2022 v rubrice Kalendáře a diáře představením 11 nástěnných a 11 stolních kalendářů i 19 diářů odkazuje na nabídku více než 260 položek. Pokud tvrdíme, že se sortiment stal manažerskými dárky, výběr 7 nástěnných kalendářů z celkem 114 je toho důkazem:

Putování po Česku – koronavirus změnil mimo jiné cestovní návyky a mnozí z nás se rozhodli trávit dovolenou v naší zemi. Že je u nás krásně, dokazuje i tento kalendář o rozměrech 45 x 31,5 cm, kde na stránkách na každý měsíc naleznete ne jednu, ale několik fotografií atraktivních destinací, přírodních krás i památek, s podrobnými popisy jednotlivých lokalit. Inspirujte své obchodní partnery k cestám po Čechách, Moravě a Slezsku!

České skanseny – každý kulturní národ si chrání své historické dědictví a u nás se v tomto směru udělal velký kus práce. Fotografie skansenů, jednotlivých lidových staveb a jejich souborů jsou laděny do retro provedení a v kancelářích Vašich významných cílových skupin upoutají pozornost ony i reklamní sdělení, pro které je jako u předchozího a mnoha dalších nástěnných kalendářů prostor 45 x 7 cm!

Horses Dreaming – navazuje na loňskou verzi, protože umělecké záběry ušlechtilých, krásných koňů osloví snad každého. Máte-li mezi svými zákazníky či dodavateli fanouška jezdectví, volba kalendáře na příští rok je jistá. Formát na výšku o rozměrech 31,5 x 45 cm nabízí prostor pro reklamu 31,5 x 7cm.

Impressionism – mimořádný formát 45 x 52 cm byl potřebný, aby vynikly reprodukce slavných obrazů výjimečného stylu – impresionismu. Díla velikánů, jakými byli Monet, Gauguin, Renoir a další, jsou obsahem cenově exponovanějšího kalendáře, který je však investicí do mimořádného obchodního vztahu.

Live Design – stejný formát byl použitý pro reprodukci záběrů květin a jiných rostlin, které oživují zajímavé artefakty – vázy, kameny, svícny, rozbitý džbánek, ztrouchnivělé dřevo, zrezivělé železo, suché větve – ale vždy vkusně a působivě.

Sweet Home – stále mluvíme o kalendářích na stěnách kanceláří, ale mnozí obdarovaní si je raději pověsí doma. To je určitě také případ Sweet Home, který uměleckými fotografiemi různých zátiší s domácími předměty podpoří na zdech kuchyní, jídelen i obývacích pokojů to hlavní – sladký domov.

Watercolour Scenery – aneb, co dokážou obyčejné vodové barvy. Stylizované výjevy přírodní, hradů a dalších lidských sídel, ať už s lidmi nebo bez nich, obrazy plné nálady a výrazných i jemných barev, to je Watercolour Scenery.

Na závěr jsme si nechali novinku – Stolní kalendář z babusu . Ocení ho zvláště pamětníci dětské hry s kostkami, ale každý si rád z bambusových sestaví datum na každý den v pěkné krabičce z téhož materiálu. Jednotlivé kostky jsou vyrobeny z více kusů dřeva a mají barevné odlišnosti, které však působí esteticky. Kalendář jako hračka, navíc každoročně použitelný. A když manažerský dárek, proč ne kalendář na míru a podobně jako taylor made i diář?

Prognózy pro rok 2022 jsou velmi dynamické. Už jen podle čínského horoskopu 1. února vstoupíme do roku vodního Tygra, kterého symbolizují změny a výzvy. Budeme potřebovat hodně sil, naštěstí je z hlediska numerologie číslo 6 (tři dvojky) tím správným pro soulad, harmonii a vzájemnou pomoc. Třeba vhodným dárkem. A třeba právě tím pravým kalendářem či diářem.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag