Pokročilé
vyhledávání
 

Společenská odpovědnost

Jako strategický aspekt chování firmy nejen na trhu, ale i ve společnosti, společnost iMi Partner a.s. uznává společenskou odpovědnost firem. Díky tomuto konceptu je odpovědnost za obchodní rozhodnutí a strategie rozšířena ještě o rovinu odpovědnosti za životní prostředí a za sociální dopady plynoucí z fungování firmy. Podstatné je v tomto ohledu budování takové konkurenční výhody, která bude závislá na udržení dobré pověsti a důvěry nejen jejich zaměstnanců, ale i lidí, kterých se působení firmy dotýká.

Role iMi Partner a.s. je ve společnosti posuzována nejen podle kvality produktů a poskytovaných služeb, ale i podle míry odpovědnosti za její působení ve společnosti. Na těchto základech jsou budovány nejen vztahy uvnitř firmy, ale především její dobrá pověst a dobré vztahy s klienty, dodavateli a v neposlední řadě s komunitou, které se činnost iMi Partner a.s. dotýká.

My v iMi Partner a.s. věříme, že naše společensky a ekologicky odpovědné chování je dlouhodobou investicí nejen do rozvoje firmy a obchodních vztahů, ale do celé společnosti a kvality životního prostředí.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Kariéra
Reference
Kontakty
Sponzoring

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní předměty s vlastním potiskem
Výroba reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz
iMiTrade.sk

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag