3D NEWS - E-zine 04/14
e-zine pro 3D reklamu a direct marketing
3D News je e-zine pro direct marketing a 3D reklamu, který vydává společnost iMi Partner. Pokud se vám obsah e-mailu nezobrazuje správně, navštivte www verzi.
 

Škola základ 3DR

Štěstí nemusí být "muška jenom zlatá", ale vhodné reklamní předměty pro žáky a studenty...

Více...

Podzim, podzim přichází

Po návratu z dovolených je čas k obnovení či posílení obchodních vztahů reklamními dárky...

Více...

PPAI hlásí nárůsty prodejů 3DR předmětů

Za první čtvrtletí 2014 stouply prodeje reklamních a dárkových předmětů!

Více...
 
Vánoce? Vánoce!

Vybírat dárky B2B a B2C zákazníkům, obchodním partnerům i zaměstnancům k vánočním svátkům je požitek. Tak tedy – náš nový Vánoční katalog je zde!

Zboží z katalogu Článek

 
Styl života ve znamení Vanilla Season

Značka luxusních předmětů pro vaření, stolování a relaxaci Vanilla Season slaví 3. výročí existence. V této souvislosti vám představujeme nový katalog.

Zboží z katalogu Článek

 

Seznamte se – Stedman!

Oděvy značky Stedman pro ženy, muže, juniory a děti zákazníci v našem sortimentu...

Více...

Reklamní kalendáře a diáře po roce opět na scéně

Jsou účelné, estetické, reklamně efektivní...

Více...

Jak roste efektivnost reklamních předmětů

Reklamní a dárkové předměty jako nejefektivnější nástroj reklamy?

Více...
 

Otázky & Odpovědi

Někteří zákazníci se při jednáních s našimi account manažery zajímají o současný hit v kategorii elektroniky - powerbanky. Na toto téma byl ve 38. vydání týdeníku M&M zveřejněn náš text, jehož základní verze následuje.

Že baterie notebooků vydrží v řádu hodin, na to jsme zvyklí, ale den dva provozu bateriím u dotykových telefonů po zkušenostech s klasickými odpouštíme těžko. Uvážíme-li, že v oboru reklamních a dárkových předmětů je sortiment pro volný čas stále populárnější a bez přístrojů mobilní komunikace většina z nás už neudělá ani příslovečný krok, je drobné zařízení do kapsy plné zásobní energie opravdu skvělým dárkem.

S ohledem na ceny od několika set do dvou tří tisíc korun nejde v případě powerbank právě o drobnosti rozdávací. Ovšem nezatížit po jednání obchodního partnera objemným či těžkým darem a naopak mu ulehčit od problémů krabičkou s hi-tech designem, která dokáže několikrát nabít smartphone či tablet, může opravdu významně posílit i vzájemný vztah.

   

Situací, kdy se mobilní komunikační zařízení v nepravý čas vybije, je nepřeberně a jde nejen o pracovní, ale i volnočasové aktivity od relaxu pod stanem u rybníka až po vícedenní přechod horského hřebene apod. Naznačené ceny hodně závisí na kapacitě baterie powerbanky. Některé dobijí mobil jen o desítky procent kapacity jeho baterie v rámci jakési první pomoci - například před dojezdem do kanceláře. K těm dražším patří takové, které dobijí smartphone s běžnou kapacitou 1500 mAh (miliampérhodina) třeba i osmkrát!

Příslušenství powerbank závisí na typu, většinou mají k dispozici USB dobíjecí kabel, LED kontrolku zbývající kapacity, ale existují i zařízení na dobíjení dvou zařízení současně - například i GPS navigace nebo MP3 - s integrovaným kabelem s microUSB koncovkou a lightning konektorem.

Až se obdarovaný v energetické nouzi svých mobilních komunikačních zařízení kdekoliv podívá na logo dárce na své powerbance (na většině zařízení aplikovaném tampontiskem), identifikace a obchod s ním bude nejspíš jistý.

Martin Kyjovský
Marketingový ředitel iMi Partner, a.s.

 

Hádejte s námi! Poznejte předmět na obrázku.

Všichni, kdo nejpozději do 14. 11. 2014 zašlou správnou odpověď na naši e-mailovou adresu: sekretariat@imi.cz, dostanou dárek.

a) Ruční siréna k oznámení pracovních přestávek (dodává se s plastovou troubou)
b) Univerzální držák s navijákem ke všem typům rybářských prutů
c) Manuální fén na rozfoukání ohně
d) Tréninkový ruční vrhač pingpongových či golfových míčků

 
pokud nesouhlasíte s odesíláním informačních zpráv a chcete se z této služby odhlásit, navštivte, prosím, následující stránku.

© 2014 iMi Partner, a.s.