3D NEWS - E-zine 01/15
e-zine pro 3D reklamu a direct marketing
3D News je e-zine pro direct marketing a 3D reklamu, který vydává společnost iMi Partner. Pokud se vám obsah e-mailu nezobrazuje správně, navštivte www verzi.
 

3DR energie do kapsy

Spotřební elektronika je oblíbenou volbou reklamních a dárkových předmětů. Co takhle aktuální hit v podobě přenosného záložního dobíjecího akumulátoru?

Více...

3 evropská plus pro 3DR

Aktuální výzkum Advertising Specialty Institute z léta 2014 „letem světem“ reklamních a dárkových předmětů zavede i do pěti evropských metropolí.

Více...

Schwarzwolf Outdoor – prostě se spolehněte!

Značka Schwarzwolf Outdoor letos oslaví šestnácté narozeniny a hned na začátku roku svým zákazníkům a fanouškům nabízí nový katalog!

Více...
 
NOVINKY 2015!

Patnáct set novinek v základních položkách našeho sortimentu a další více než 2200 jejich barevných variant? Právě kvalitní novinky mají značnou šanci být velmi vítanými reklamními předměty a dárky, protože člověk změny vyžaduje a nový a neokoukaný předmět tuto potřebu naplňuje.

Více...

 

Hovory Schwarzwolf Outdoor po čtyřech letech

O sortimentu značky Schwarzwolf Outdoor se píše příjemně, protože jde o krásné a kvalitní produkty. Vést rozhovor s Markem Ivicou...

Více...

Až se jaro zeptá…

Necháme stranou fakt, že stále více je možné si s jarem splést zimu a podíváme se na sortiment reklamních a dárkových předmětů, které je pro jaro vhodné řešit už nyní...

Více...

4x vítězné 3DR Mexiko

Do výzkumů institutu ASI bylo vloni poprvé zařazeno Mexiko. Nad USA, Kanadou, Evropou a Austrálií hned vyhrálo ve třech kategoriích reklamních a dárkových předmětů...

Více...
 

Otázky & Odpovědi

Dobrý den, jak po stažení značky Hanes z českého trhu vyřešíte ve vaší nabídce mezeru v sortimentu textilu?

Značka Hanes ukončuje svoji působnost v celé Evropě na trhu reklamních a dárkových předmětů. Zde tak v sortimentu reklamního textilu ztrácí významného a atraktivního zástupce. Naše společnost tento krok uchopila pozitivně jako příležitost a zákazníkům přináší hned dvě možnosti, jak situaci využít.

Už na podzim loňského roku jsme připravili velmi zajímavé ceny na sortiment značky Hanes, který doprodáváme. Zákazníci tak mají ještě i nyní jedinečnou možnost nakoupit kvalitní značkový textil za nevídané ceny. Druhým krokem jsme se v blízké budoucnosti rozhodli samozřejmě nepřipustit omezení nabídky reklamního textilu a připravujeme překvapení v podobě nové nabídky. Jako první společnost v České republice přivádíme na trh velmi exkluzivní značku, která svým sortimentem zaujme mladé lidi a odběratele, kteří si potrpí na zajímavé a netradiční výrobky. Věříme, že obohatíme svůj sortiment a znovu zaujmeme novinkami, ale vše se naši zákazníci dozvědí po vydání nového katalogu, na kterém v současnosti velmi usilovně pracujeme.

V nabídce reklamního textilu však i v současnosti naši zákazníci pro své cílové skupiny naleznou stovky položek k volbě vhodných reklamních předmětů a dárků.

Marek Ivica
Obchodní ředitel iMi Partner, a.s.

 

Hádejte s námi! Poznejte předmět na obrázku.

Všichni, kdo nejpozději do 20. 3. 2015 zašlou správnou odpověď na naši e-mailovou adresu: sekretariat@imi.cz, dostanou dárek.

a) Skládací dalekohled Schwarzwolf outdoor
b) Skládací campingová svítilna Schwarzwolf outdoor
c) Stylová lupa na rozdělání ohně Schwarzwolf outdoor
d) Skládací láhev na pití Schwarzwolf outdoor

 
 
 
pokud nesouhlasíte s odesíláním informačních zpráv a chcete se z této služby odhlásit, navštivte, prosím, následující stránku.

© 2014 iMi Partner, a.s.