3dnews - ezine0411
e-zine pro 3D reklamu a direct marketing
3D News je e-zine pro direct marketing a 3D reklamu, který vydává společnost iMi Partner.

Pokud se vám obsah e-mailu nezobrazuje správně, navštivte www verzi.

Zprávy od protinožců
The Australasian Promotional Products Association (APPA) po 21 letech existence sdružuje na 650 firem v oboru 3D reklamy v celém regionu. Ten zahrnuje Austrálii, Nový Zéland a Novou Kaledonii. Jaké informace se můžeme z tamního trhu reklamních a dárkových předmětů prostřednictvím APPA dozvědět? ...(více) graf

Zprávy od protinožců No.2
Poselství závěru první statistiky je jednoznačné: Firma nabízející 3D reklamní produkty nemá být pouze obchodníkem prodávajícím zboží, ale komunikační agenturou specializovanou na hmotná reklamní média. Podle vyjádření APPA jen takové firmy mohou být v oboru reklamních a dárkových předmětů v současnosti úspěšné. ...(více)

graf
 
radomir_stary Milí čtenáři,
v minulém editorialu jsem vám přál krásné léto. Nyní jsme na začátku podzimu a snažíme se zachytit poslední záblesky léta babího. Čas nezastavíme, tak se pojďme podívat, jaká témata se nakupila v novém e-zinu. Pohled do exotických dálek zprostředkuje rozhovor s Milošem Pintravou, ředitelem iMi Asia se sídlem v Hongkongu. Zvláště zákazníky, kteří pro své cílové skupiny objednávají vánoční dárky s výrobou v Číně, bude zajímat, jak je zajištěna kontrola jejich kvality. Prostě Vánoce! Jsou sice relativně daleko, ale představení tradičního Vánočního katalogu má svůj čas právě nyní. Z téměř čtyř set dárků s převahou novinek si snad nelze nevybrat. Právě na předvánoční trh vstoupilo pod přísnou kontrolou kuchařského mistra Jiřího Štifta prvních dvacet čtyři luxusních předmětů pro přípravu jídel, stolování a relaxaci. O nové značce Vanilla Season ještě hodně uslyšíme (nebo si přečteme)! S přelomem roku každý řeší, kde vzít pěkný kalendář s novým datováním nebo diář pro záznam termínů dalších úspěšných schůzek. Vyberte je pro své obchodní partnery i zaměstnance ze široké nabídky iMi Partner. Vánoce bez hraček pro ty nejmenší jsou nemyslitelné, ale reklamní trh má děti na mysli trvale. I proto e-zine v této souvislosti sleduje dění v evropské a naší legislativě a zaznamenává pro vás aktuální změny. Z našeho kontinentu se ve statistikách přesuneme k protinožcům. Ve dvou zprávách z australasijského trhu 3DR se dozvíme, že je na tom relativně dost dobře a dostane se nám potvrzení, že firma nabízející reklamní a dárkové předměty musí být hlavně komunikační agenturou. Otázka na tělo a k tomu kvíz a nový e-zine je zcela váš. No a příště vám k Vánocům a k novému roku za redakci rád popřeje

Radomír Starý
Obrázek Vánoce!
Nevadí, že je teprve září, pro reklamní předměty začínají Vánoce teď. iMi Partner opět vydává speciální vánoční katalog. Letos má 78 stran s možností výběru z 383 dárků! Novinek je přitom 230, což v přepočtu na procenta znamená přibližně 60 % nových předmětů. ...(více)
Umění žít s Vanilla Season
Tak je to tady! Představujeme vám novou značku na českém trhu - Vanilla Season – a její první katalog dárků určených k přípravě jídel, stolování i relaxaci. Designově vytříbené a účelné kulinářské náčiní povýší stolování vašich obchodních partnerů či zaměstnanců, nebo kohokoliv dalšího, koho obdarujete. Povýší o co? O umění žít s Vanilla Season. ...(více)
obrázek
obrázek   Čas pro ten pravý kalendář a diář
Předmět na pomezí 3D a 2D, dalo by se říct. Stále krásný a užitečný nástěnný či stolní kalendář, stále užitečný, ale také krásný diář. Celý rok je budou mít vaše cílové skupiny na očích! To už je pořádný účinek reklamního sdělení. Prohlédněte si tedy naši nabídku, a pokud si přejete produkt na míru, zavolejte nám. ...(více)
I reklamní hračky pod větší kontrolou
20. července 2011 vstoupilo v platnost nové nařízení vlády č. 86/2011 o technických požadavcích na hračky, vztahující se samozřejmě i na hračky používané pro reklamní účely. Od uvedeného data jsou tyto výrobky na trhu celé EU ve všech oblastech souvisejících s jejich bezpečností a technickými vlastnostmi pod ještě větší kontrolou. ...(více)
obrázek
 
ROZHOVOR
Na kvalitu výrobků z Číny je potřeba stále dohlížet!
Úroveň výroby v čínských továrnách a kvalita jejich produkce stále kolísá. Jedním z hlavních úkolů zaměstnanců iMi Asia Ltd. je proto dohled nad kvalitou výroby. V rozhovoru s Milošem Pintravou ředitelem této hongkongské firmy se dozvíme, jak tuto problematiku řeší. ...(více)

CO VÁS PÁLÍ
Blíží se Vánoce a pro vybrané obchodní partnery bychom chtěli zvolit reprezentativní dárek. Jednou ze zvažovaných variant jsou výrobky z pravé kůže. Můžete mi prosím sdělit, jaké jsou možnosti brandingu tohoto přírodního materiálu? ...(více)KVÍZ O CENY

Vinný konfit je:
a) mix vína s lihovinou
b) želé z vína
c) ovoce zalité vínem
d) etiketa na hrdle láhve
Značka Vanilla Season se profiluje především v oblasti:
a) oděvů
b) obuvi
c) psacích potřeb
d) gastronomie

Všichni, kdo nejpozději
do 30. 9. 2011 zašlou správné odpovědi na naši e-mailovou adresu: sekretariat@imi.cz, dostanou dárek.

Soutěžní kvíz je určen pouze pro registrované odběratele e-zinu firmy iMi Partner, a.s.
pokud nesouhlasíte s odesíláním informačních zpráv a chcete se z této služby odhlásit, navštivte, prosím, následující stránku .

© 2010 iMi Partner, a.s.