Pokročilé
vyhledávání
 

Vánoční katalog aneb Ježíškova 3DR nabídka

09.09.2015

Po roce 3DR Vánoce přicházejí, i když na samotné nejkrásnější svátky roku je ještě času dost. Nový Vánoční katalog je připraven vás správně naladit pro obdarování doslova všech cílových skupin.

Zatímco o tištěný katalog můžete požádat svého account manažera, digitální verzi máte k dispozici ihned. Na 50 stránkách si včetně barevných variant vychutnáte 213 položek, z nichž 101 tvoří novinky. I v absolutním číle je to o něco méně než vloni, ovšem jen proto, že by byla škoda za každou cenu nahrazovat úspěšné a žádané reklamní dárky.

Vánoční katalog má letos podobně jako vloni decentní styl a opět jsme pro něj zvolili jednotný motiv. Tím jsou vánoční perníčky ve tvaru hvězd, které mají navodit tu správnou atmosféru, abyste se příjemně vžili do sváteční nálady a představili si klasickou vůni, která se line v předvánočním období každým domovem.

Našimi každoročními stálicemi (když jsme zmínili hvězdy) jsou ve Vánočních katalozích kosmetické sady, dekorativní svíčky a jejich sety, soupravy ozdob s vánoční tematikou, čaje, vína a potravinové balíčky. Co se týče vína, letos jsme do katalogu zařadili portfolio našimi sommeliery pečlivě vybraných dvanácti vín z vinařství Waldberg, podoblasti Znojemské.

Příkladem velmi oblíbené loňské novinky, která si tak vydobyla místo i v letošním Vánočním katalogu, je Mindao - perla přání, jíž si obdarovaný(-á) vyloupne z mušle, kterou najde v ozdobné plechovce. K výběru je více barev a každá z nich má jiný význam: láska, štěstí, peníze atd.

Naopak letošní novinkou, která má šanci získat stálejší místo v našich Vánočních katalozích reklamních dárků, je peněženka v pánském i dámském provedení se zabudovanou ochranou proti krádežím. Další příklady zajímavých položek uvádíme na závěr.

Málokterý fenomén současnosti má tak bohatou historii, jako právě Vánoce. První záznamy jejich křesťanských oslav pocházejí ze 4. století z Říma, ale slavit se zde začaly zřejmě už ve století třetím. Samotné slovo Vánoce zní sice líbezně česky, ovšem pochází ze starogermánštiny a znamená - co jiného - svatou noc. Přítomno je u nás snad ještě z časů před příchodem Konstantina a Metoděje, ovšem tehdy i později už byly Vánoce významným a veřejným, ale značně poživačným svátkem. Zlom nastal až v 17. století, kdy se přesunuly do rodin jako svátky pospolitosti a soukromé oslavy narození Ježíše. V anglosaském světě byly Vánoce puritány dokonce zakazovány kvůli pohanskému charakteru, ale např. v severoamerických koloniích hodně záleželo, odkud přišli noví osadníci. Není tedy bez zajímavosti, že jedny z prvních vánočních stromků zde měli přistěhovalci z Moravy.

Betlémy se v domácnostech začaly stavět, když byly dočasně zakázány v kostelech, aby se věřící nerozptylovali při kázáních. Zákaz byl zrušen v roce 1825 a o pouhých 13 let dříve se v Čechách objevil první vánoční stromeček, jehož tradice k nám přišla z Německa. V tomto století k nám z Rakouska dorazil i kapr jako žádané postní jídlo v předvečer narození spasitele.

Přejeme vám příjemný výběr vánočních reklamních dárků.

Příklady dalších reklamních dárků z Vánočního katalogu:

Balíčky Vanilla Season – luxusní předměty značky Vanilla Season v působivé kombinaci s potravinovými produkty. Přesně odpovídají filosofii značky: inspirace při vaření, radost ze stolování a potěšení z relaxace, to vše i o Vánocích (str.18 a str. 25).

Odin souprava na lití olova je jednou z největších stálic mezi tradičními vánočními dárky

Kosmetické balíčky – vkusně zabalené sady české výroby obsahující mýdla, koupelové soli, sprchové gely a další příjemné produkty do koupelen

Sady porcelánových šálků – anglická značka Wilmax nabízí sety kvalitních porcelánových šálků a podšálků na kávu i čaj a vy je máte možnost získat z našeho Vánočního katalogu

Luxusní značkové dárky – jde především o dárkové psací potřeby, které jsou vždy vítaným dárkem pro významné cílové skupiny. Značky jako Cacharel, Ungaro, Rotring, Cerruti, Nina Ricci, Christian Lacroix, Parker a Jean-Louis Scherrer jsou mezi reklamními dárky elitou.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Kariéra
Reference
Kontakty
Sponzoring

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní předměty s vlastním potiskem
Výroba reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz
iMiTrade.sk

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag