Pokročilé
vyhledávání
 

Výšivka

Technologie vhodná pro vyšití nápisů či log do textilních materiálů, jako jsou např. trička, čepice, bundy, mikiny, ručníky apod. na speciálním vyšívacím stroji. Vždy je potřeba zhotovit vyšívací program a vzorek výšivky.

Ceník výšivky

platný od 1.6.2008

Výšivka je kalkulována individuálně dle tohoto ceníku v závislosti na tvaru a velikosti motivu a na použitém spotřebním materiálu. Cena výšivky zahrnuje cenu za vyvzorování, vyšití a finalizaci.
Pro kalkulaci stačí zaslat motiv (logo) nejlépe ve vektorovém (CDR, AI, EPS) nebo bitmapovém (JPG) formátu. Před každou výrobou výšivky vyrábíme vzorek na kus látky ke schválení, popřípadě na daný předmět s navýšením ceny o cenu předmětu pokud se zakázka nebude realizovat.
Ceny bez DPH.

V1 - Výšivka

do 12 cm2

do 24 cm2

do 36 cm2

do 48 cm2

nad 48 cm2

29,50

39,50

49,50

59,50

1,25 / cm2

Příprava výroby a příplatky

· Vyvzorování 600 Kč do 10 objektů. 50 kč za každý další objekt – viz poznámka

· Do 50 ks účtujeme přípravu výroby 300 kč

Poznámka: objektem v motivu se rozumí např. písmeno, R v kroužku, kontura, tvary jako kružnice obdélník s výplní apod. Cena za vyvzorování zahrnuje výrobu vzorku výšivky na kus látky a přípravu výroby. Výroba vyšívacího programu není účtována a nevzniká tak na program žádný právní nárok.

Vyvzorování cena jednorázově
do 6 objektů* 600 Kč
každý další objekt 100 Kč
opakovaná zakázka (stejný vzor i předmět) 0 Kč
úprava již hotového vzoru (změny velikosti, jiný předmět) 200 Kč
*Objektem v motivu se rozumí např. písmeno, R v kroužku, kontura, tvary jako kružnice, obdélník s výplní apod. Cena za vyvzorování zahrnuje výrobu vzorku výšivky na kus látky a přípravu výroby. Výroba vyšívacího programu není účtována a nevzniká tak na program žádný právní nárok. Do 50 kusů se účtuje navíc příprava výroby 300 Kč.

Vyšití cena za vyšitý cm2
viskózovou niťí (běžně používaná) 2 Kč
metalickou niťí (pokovená zlatá, stříbrná apod.) 3 Kč
Cena za vyšití je kalkulována dle plochy motivu. Vyšitou plochou motivu se rozumí jen ta plocha, která bude vyšitá a tuto plochu jsme schopni vypočítat na cm2. Minimální cena výšití je 16 Kč/ks. Např. bude-li mít motiv vyšitou plochu do 8 cm2, bude účtována minimální cena výšití + cena finalizace = 20 Kč/ks. Počet barev v motivu nemá na kalkulaci vliv a může jich být maximálně 15.

Finalizace cena za kus
čištění od nití a spodního materiálu, skládání a balení zboží 4 Kč

Ostatní příplatky

za potvrzený termín dokončení zakázky do:
3 pracovních dnů - 40% z ceny potisku
2 pracovních dnů - 60% z ceny potisku
1 pracovního dne - 100% z ceny potisku

Přirážka 25% za potisk vlastního zboží.

Při speciálním požadavku na balení bude stanovena individuální cena.

Příklad výpočtu plochy motivu

Logo musí být v bitmapovém formátu (JPG) a obraz musí končit u okrajů loga (viz. příklad výše iMi Partner). Pozn.: Pokuď je v logu bílá plocha, která se má vyšívat, musíme tuto plochu nejdříve vybarvit libovolnou barvou kromě bílé. Tento obraz otevřeme v bitmapovém editoru (použili jsme Adobe Photoshop CS) a vybereme z horní lišty \Okna" funkci "Histogram". Ten se ukáže v paletě v pravém horním rohu. Vpravo od slova histogram je šipka v kolečku, na kterou klikneme a vybereme rozšířené zobrazení. Teď se nám objevil celkový počet "Obr. bodů:" a už zbývá jen zjistit počet bílých obrazových bodů. Vybreme z horní lišty "Výběr" funkci "Rozsah barev" a z roletky "Vybrat" vybereme "Světla" a potvrdíme "OK". V paletě Histogram se nám nyní změnil počet "Obr. bodů:" na počet bílých bodů. Odečtením počtu bílých bodů od celkového počtu bodů získáme počet obr.bodů motivu. Známe tedy už celkový počet obr.bodů obrazu a počet obr.bodů motivu. Víme, že 100% plochy obrazu je rovno celkovému počtu obr.bodů, ale nevíme kolik % plochy je rovno počtu obr.bodů motivu. To už jsme schopni vypočítat vzorcem "( obr.body motivu x 100) / celk.obr.bodů " a vyjde nám procentuelní podíl plochy motivu 21,3% od celkového obrazu. Víme tedy, že 100% = 35 cm2 a vzorcem "( 35 / 100 ) x 21,3" nám vyjde že 21,3% = 7,5 cm2. Výhoda tohoto výpočtu na % je ta, že nám stačí udělat výpočet u konkrétního motivu pouze jednou. Změna velikosti potom nemá na procentuelní podíl plochy motivu vliv.

vysivkapriklad

celková plocha (100%): 10 x 3,5 = 35 cm2
plocha motivu (21,3%): 7,5 cm2 (odečtením bílých obr. bodů od celk. počtu obr. Bodů)
druh nitě: viskóza - 2 Kč/cm2
7,5 x 2 = 15 Kč/ks (min. cena je však 16 Kč/ks)
finalizace: 4 Kč/ks

cena vyšití: 16 + 4 = 20 Kč/ks
cena vyvzorování: 12 x 100 = 1200 Kč (12 objektů, 11 znaků a 1 kružnice)

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Kariéra
Reference
Kontakty
Sponzoring

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní předměty s vlastním potiskem
Výroba reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz
iMiTrade.sk

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag