Pokročilé
vyhledávání
 

Yukon, Denison, Mogoton – bezpečně v silničním provozu

Kolekce výrobků designovaná pro značku Schwarzwolf se záměrem zvýšení bezpečnosti dětí i dospělých v silničním provozu. Cílem bylo dosáhnout maximální míry reflexivity textilních doplňků při zachování jejich funkčnosti a kvalitního designu.

V noci vás už zaručeně žádný řidič nepřehlédne…

…pokud budete mít na zádech batoh YUKON nebo DENISON, přestože není vybaven žádnými dodatečnými reflexními prvky ani zdroji světla. Že to není možné? Ne, není to jen možné, je to jisté! Tyto batohy jsou totiž z reflexního materiálu vyrobeny úplně celé!!! Ať už budete reflektory automobilu osvětleni z jakéhokoliv úhlu, bude o vás jeho řidič vědět opravdu na hodně velkou vzdálenost.

Možná ani vaše děti, stejně jako všechny ostatní, nechtějí nosit žádné reflexní pásky, protože to není dost cool. A vy o ně máte strach, když jdou večer ze školy, ze sportu nebo kroužku. To se může změnit, protože takový batoh nebo „gym bag“ je prostě „in“ a navíc neodolatelně krásný.

Možná ale budete chtít „svítit“ i bez zavazadla na zádech – žádný problém s nákrčníkem MOGOTON, se kterým navíc nepoznáte, co je to zima…

Tato sada předmětů získala 2. místo v kategorii „Reklamní textil“

reflex

yukon mogotondenison

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag