3dnews - ezine0609
e-zine pro 3D reklamu a direct marketing
3D News je e-zine pro direct marketing a 3D reklamu, který vydává společnost iMi Partner.

Pokud se vám obsah e-mailu nezobrazuje správně, navštivte www verzi.

Zlatý čas dárků pro firemní klientelu
Tím časem je míněno právě období před Vánoci. Vyplývá to z výzkumu, který provedla POPAI před rokem. Firemní veřejnost je o Vánocích podle dotázaných obdarovávána ze 62 %! ...(více)
Klikněte zde pro zobrazení statistiky příležitosti k obdarování firemní veřejnosti
identifikace

V pověstném koši nic neskončí
Už se stalo téměř klišé spojení a současně otázka, zda přijatý dárek skončí v koši. Výzkum asociace POPAI dokládá, že nikoliv, a dokonce uvádí, že většinu dárků si jejich příjemci ponechávají pro své osobní potřeby. ...(více)
Klikněte zde pro zobrazení statistiky "Co se děje s dárkovými předměty?"
graf
 
KATALOG
PRO NEJKRÁSNĚJŠÍ VÁNOCE

Zvolit ten pravý vánoční dárek pro člověka, na kterém nám záleží, nebývá snadné. Věříme, že náš nový vánoční katalog Vás k úspěšnému výběru dárku pro klienty či zaměstnance dovede. Obsahuje reklamní a dárkové předměty vhodné právě pro tuto příležitost. ...(více)
vánoční katalog
Obrázek NENÍ OBAL JAKO OBAL
S našimi dárkovými dřevěnými truhlami a proutěnými koši se vánoční obdarovávání stává pravým požitkem pro obě strany. Sety potravin, nápojů či hygienických potřeb kdysi balených pouze do průhledného celofánu jsou nyní minulostí. ...(více)
VÍNO JE VÍC NEŽ REKLAMNÍ PŘEDMĚT
Není málo těch, kteří jdou a koupí nějaké víno, když si nevědí rady s dárkem. Na první pohled to jakoby deklasuje nápoj samotný i obdarovací rituál. Pravý opak však bývá pravdou, zvláště poradí-li s výběrem sommelier. ...(více)
  Obrázek
Obrázek NAPORCUJTE SI VÁNOČNÍHO KAPRA KERAMIKOU
Ani ta nejušlechtilejší ocel nejlepšího nože se nevyrovná progresivnímu materiálu, jakým je oxid zirkoničitý. Je proto logické, že k němu na své cestě došel i Schwarzwolf. ...(více)
 
ZAMYŠLENÍ
Vánoční prověrka
Když jsem byl požádán, abych zkusil odhadnout, jaký vliv bude mít na vánoční obdarovávání právě probíhající krize, vzpomněl jsem si na povídku O. Henryho o tom, jak chudý James prodal památeční hodinky po otci, aby mohl koupit své milované ženě sadu želvovinových hřebenů, zatímco ona se nechala ostříhat a dlouhé kadeře vyměnila za zlatý řetízek k hodinkám pro něho. ...(více)


KVÍZ O CENY

Keramický nůž Schwarzwolf Zirkon má čepel dlouhou:
a) 27 cm
b) 19 cm
c) 14 cm
d) 10 cm
Předchůdce dnešních sommeliérů – saumier – míval na starosti:
a) Potah přepravující víno
b) Čištění vinných sudů
c) Kontrolu správné zralosti hroznů
d) Střežení vinohradu

Všichni, kdo nejpozději
do 15.11.2009 zašlou správné odpovědi na naši e-mailovou adresu: jitka.valickova@imi.cz, dostanou dárek.

Soutěžní kvíz je určen pouze pro registrované odběratele e-zinu firmy iMi Partner, a.s.
pokud nesouhlasíte s odesíláním informačních zpráv a chcete se z této služby odhlásit, navštivte, prosím, následující stránku .

© 2009 iMi Partner, a.s.