E-zine 02/16
e-zine pro 3D reklamu a direct marketing
3D News je e-zine pro direct marketing a 3D reklamu, který vydává společnost iMi Partner. Pokud se vám obsah e-mailu nezobrazuje správně, navštivte www verzi.

Nový iMi katalog 2016/17

Obsahuje široký výběr toho nejlepšího zboží, které si u nás můžete nechat potisknout Vaším logem a získat tak ten nejvhodnější reklamní předmět či dárek pro Vaše partnery, na kterým vám opravdu záleží.
Katalog si můžete prohlédnout virtuálně.

Více...

Pierre Cardin

Katalog nabízí 18 položek psacích potřeb a jejich souprav a 11 variant dalších kancelářských potřeb. Všechny lahůdkové dárkové předměty jsou k dispozici v luxusních krabičkách a hlavně – s certifikáty pravosti.
Katalog si můžete prohlédnout virtuálně.

Více...

 

Nejen jaká 3DR, ale i k jaké příležitosti

Průzkumy renomované instituce PPAI nabízejí zajímavá data nejen o sortimentu reklamních a dárkových předmětů, ale také o jejich využití pro konkrétní komunikační projekty a cíle.

Více...

Den D reflexních prvků nastal …

5. února 2016 byla ve Sbírce zákonů vyhlášena novela zákona o silničním provozu s účinností k 20. únoru. Čas reflexních prvků pro chodce, pohybujících se při...

Více...

Velký malý 3DR předmět

V osmém díle komoditního seriálu se zaměříme na po všech stránkách skvělý reklamní předmět – USB flash disk. Účelný, praktický, designový, přenosný, trvanlivý, odolný...

Více...
 

Reklamní ručník? Čím více, tím lépe

Prvoplánově nemáme na mysli co nejvíce kusů, ačkoliv v případě kvalitních reklamních ručníků značky BearDream by to bylo pozitivní rozhodnutí. Jde nám o gramáž...

Více...

Pro letní 3DR hrátky za každého počasí

Společenské, stolní a sportovní hry co do tržních objemů sice mezi reklamními a dárkovými předměty nepatří k TOP, ale cílovými skupinami jsou přesto velmi vítány.

Více...

Jubilejní komodita? Fenomén Nůž!

Pro desátý díl našeho komoditního seriálu jsme chtěli vybrat opravdu těžký kalibr světa reklamních a dárkových předmětů. Ani to nedalo moc práce. Tedy nůž...

Více...
 

Hádejte s námi! Poznejte předmět na obrázku.

Všichni, kdo nejpozději do 17. 6. 2016 zašlou správnou odpověď na naši e-mailovou adresu: sekretariat@imi.cz, dostanou dárek.

a) Nylonový skládací vějíř s rukojetí, do níž ho lze složit
b) Plážová hra, kombinace badmintonu a stolního tenisu
c) Látkové skládací stínítko v různých barvách k výběru podle nálady
d) Obdoba frisbee vybaveného šňůrou k hodu roztočením

 
Pokud nesouhlasíte s odesíláním informačních zpráv a chcete se z této služby odhlásit, navštivte, prosím, následující stránku.

© 2016 iMi Partner, a.s.