Pokročilé
vyhledávání
 

Čokoládky a bonbóny

Jednou z velmi oblíbených forem firemní prezentace jsou sladkosti všech druhů.

Můžete si vybrat malé 3,5 g čokoládky až 1000 g čokolády, bonbóny, lízátka, ovocné komprimáty, sušenky, cukříky, želatinové medvídky i jiné tvary ze želatiny, mandle v čokoládě, adventní kalendáře, čokoládové zprávy, čokoládové pralinky, mentolové bonbónky, mini lentilky, perníčky, oplatky v čokoládě, čokoládové mince, karamelové bonbóny, atd.
Způsoby balení a s tím související potisk se pak řídí dle vybraného produktu.
Klasické bonbóny mohou být s příchutí ovocný mix, větrovou nebo karamelovou a balené mohou být do obalu s točenými kraji nebo ve flowpacku. Čokolády mohou být bílé, mléčné, oříškové, hořké nebo extra hořké. Balené ve flowpacku nebo v hliníkové fólii s papírovým rukávkem, následně mohou být takto balené malé čokoládky skládány do dalších obalů – bonboniéry, knihy, cihličky atd., pro náročné klienty je také možné potisknout přímo čokoládu. Čokoládové pralinky se obvykle dodávají v papírových krabičkách různých velikostí s různým počtem pralinek. Exklusivní variantou jsou také ručně vyráběné pralinky, které mohou být přizpůsobeny přání klienta.

Cukříky, želatinoví medvídci a jiné drobné sladkosti se také balí do flowpacku – obdélníkového, čtvercového nebo pyramidového. Mentolové bonbóny je možné dodat v plastových kartách různých tvarů, plechových krabičkách i v oblíbených click-clack krabičkách. Již zmíněný výběr cukrovinek je možné doplnit například výrobou čokolád ve tvaru dle přání klienta.

001002003004005006007008009010011012013014 015

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Kariéra
Reference
Kontakty
Sponzoring

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní předměty s vlastním potiskem
Výroba reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz
iMiTrade.sk

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag