Pokročilé
vyhledávání
 

Reklamní čokolády a bonbóny

Jednou z velmi oblíbených forem firemní prezentace jsou sladkosti všech druhů. Patří mezi ně reklamní bonbony a čokolády s firemním logem. Objednávejte online na iMi.cz

Nabízíme k potisku malé 3,5g reklamní čokoládky, dále reklamní čokolády až do velikosti balení 1000g. Mimo firemních čokolád pro vás zhotovíme i reklamní bonbóny,
 lízátka, ovocné komprimáty, sušenky, cukříky, želatinové medvídky i jiné tvary ze želatiny, mandle v čokoládě, reklamní adventní kalendáře, čokoládové zprávy, reklamní čokoládové pralinky, mentolové bonbónky, mini lentilky, perníčky, oplatky v čokoládě, čokoládové mince, karamelové bonbóny a řadu dalších reklamních sladkostí s potiskem firemního loga.

Způsoby balení a s tím související potisk reklamních bonbonů a reklamních čokolád se pak řídí dle specifik vybraného produktu.

Reklamní bonbony

Klasické reklamní bonbóny dodáváme s příchutí ovocný mix, větrovou nebo karamelovou. Reklamní bonbony mohou být balené do obalu s točenými kraji nebo ve flowpacku. Výroba reklamních bonbonů se zadává ve stovkách kusů. Dle množství odběru se stanovuje také cena.

Mentolové reklamní bonbóny je možné dodat v plastových kartách různých tvarů, plechových krabičkách i v oblíbených click-clack krabičkách.

Reklamní čokolády

Dodáváme reklamní čokolády bílé, mléčné, oříškové, hořké nebo extra hořké. Reklamní čokolády jsou balené ve flowpacku nebo v hliníkové fólii s papírovým rukávkem, následně mohou být takto balené malé čokoládky skládány do dalších obalů – bonboniéry, knihy, cihličky atd. Pro náročnější klienty je také možné potisknout přímo čokoládu.

Reklamní čokoládové pralinky se obvykle dodávají v papírových krabičkách různých velikostí s různým počtem pralinek. Exklusivní variantou jsou také ručně vyráběné reklamní pralinky, které mohou být přizpůsobeny přání klienta.

Ostatní reklamní sladkosti s firemním logem

Reklamní cukříky, želatinoví medvídci a jiné drobné sladkosti se také balí do flowpacku. A to obdélníkového, čtvercového nebo pyramidového. Již zmíněný výběr cukrovinek je možné doplnit například výrobou čokolád ve tvaru dle přání klienta. V nabídce máme velmi rozsáhlé množství reklamních cukrovinek. 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, zpracujeme vám nezávaznou cenovou nabídku nebo si vyberte konkrétní produkty v našem e-shopu.

reklamní bonbonreklamní lízátkoreklamní lízátkareklamní bonbónyreklamní bonbónyreklamní bonbónyreklamní bonbónyreklamní bonbónyreklamní bonbónyreklamní bonbónyreklamní čokoládareklamní sladkostireklamní bonbóny reklamní čokoláda

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag