Reklamní čokolády a reklamní bonbóny

Jednou z velmi oblíbených forem firemní prezentace jsou sladkosti všech druhů. Patří mezi ně reklamní bonbony a čokolády s firemním logem.

Nabízíme k potisku malé 3,5g reklamní čokoládky, dále reklamní čokolády až do velikosti balení 1000g. Mimo firemních čokolád pro vás zhotovíme i reklamní bonbóny, lízátka, ovocné komprimáty, sušenky, cukříky, želatinové medvídky i jiné tvary ze želatiny, mandle v čokoládě, reklamní adventní kalendáře, čokoládové zprávy, reklamní čokoládové pralinky, mentolové bonbónky, mini lentilky, perníčky, oplatky v čokoládě, čokoládové mince, karamelové bonbóny a řadu dalších reklamních sladkostí s potiskem firemního loga.

Způsoby balení a s tím související potisk reklamních bonbonů a reklamních čokolád se pak řídí dle specifik vybraného produktu.


Vyrobíme Vám cukroviny a reklamní bonbony s potiskem na míru.Reklamní bonbony

Klasické reklamní bonbóny dodáváme s příchutí ovocný mix, větrovou nebo karamelovou. Reklamní bonbony mohou být balené do obalu s točenými kraji nebo ve flowpacku. Výroba reklamních bonbonů se zadává ve stovkách kusů. Dle množství odběru se stanovuje také cena.

Mentolové reklamní bonbóny je možné dodat v plastových kartách různých tvarů, plechových krabičkách i v oblíbených click-clack krabičkách.


Reklamní čokolády

Dodáváme reklamní čokolády bílé, mléčné, oříškové, hořké nebo extra hořké. Reklamní čokolády jsou balené ve flowpacku nebo v hliníkové fólii s papírovým rukávkem, následně mohou být takto balené malé čokoládky skládány do dalších obalů – bonboniéry, knihy, cihličky atd. Pro náročnější klienty je také možné potisknout přímo čokoládu.

Reklamní čokoládové pralinky se obvykle dodávají v papírových krabičkách různých velikostí s různým počtem pralinek. Exklusivní variantou jsou také ručně vyráběné reklamní pralinky, které mohou být přizpůsobeny přání klienta.


Ostatní reklamní sladkosti s firemním logem

Reklamní cukříky, želatinoví medvídci a jiné drobné sladkosti se také balí do flowpacku. A to obdélníkového, čtvercového nebo pyramidového. Již zmíněný výběr cukrovinek je možné doplnit například výrobou čokolád ve tvaru dle přání klienta. V nabídce máme velmi rozsáhlé množství reklamních cukrovinek. 

Potřebujete vyrobit reklamní bonbony s potiskem na míru?

Nezávazně nám napište nebo zavolejte na 271 071 911. Rádi s Vámi vše probereme.