Pokročilé
vyhledávání
 

Dárkové sady

Dárkové sady s Vaším logem se skvěle hodí jako dárek k narozeninám i Vánocům pro obchodní partnery nebo jako odměna pro zaměstnance.

Dárková sada může obsahovat výběr potravin jako jsou čokoládové pralinky, oříšky, paštiky, medy, čaje a jiné pochoutky, ale například i víno nebo sekt. Případně lze sadu doplnit předměty tématicky se vztahujícími k náplni sady, například hrnek k čaji, šálek ke kávě, skleničky k vínu, servírovací misky k oříškům, nůž k paštikám apod.
Při výběru obsahu dárkové sady můžete vybírat gurmánské lahůdky ze zahraničí stejně jako regionální potraviny tuzemské výroby.
Jednodušší ale ne méně zajímavou variantou dárkových sad mohou být sady dvou nebo tří různých čajů doplněné například medem s etiketou podle přání klienta. Takovouto sadu jistě každý ocení zejména v zimních měsících.

Balené mohou být sady v papírových taškách, celofánu zavázaném mašličkou, proutěném koši nebo kartonové krabičce. Logo klienta může být na krabičkách a taškách natištěno, u balení do celofánu a proutěného koše doporučujeme papírovou visačku nebo vloženou komplimentku.

001002003004006007008009

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag