Reklamní předměty Plzeň

Chcete prezentovat firmu prostřednictvím propagačních předmětů? Potřebujete objednat exkluzivní dárkové sady s logem firmy, abyste obdarovali obchodní partnery? Jsme připraveni vám poskytnout kompletní servis. Reklamní předměty od iMi Plzeň získáte včetně grafické přípravy návrhu, konzultačního poradenství a dopravy na místo určení. V oblasti dodávky reklamních předmětů pro klienty z Plzně a okolí jsme činní již od roku 1993. Aktuálně najdete v rozsáhlých skladech spol. iMi Plzeň většinu z 28 000 nabízených katalogových položek. Signujeme na vlastních zařízeních, proto výroba propagačních předmětů startuje okamžitě po objednání a dodány jsou ve velmi krátkém čase.

iMi Partner, a.s. – reklamní předměty Plzeň
Domažlická 138a
318 00 Plzeň
GPS: 49.73869613109643, 13.335898654582222

Provozní doba:

pondělí - pátek
8:00 - 16:00

Reklamní předměty Plzeň - pobočka
Navštivte náš showroom
Navštivte naši vzorkovnu a inspirujete se vybranými produkty, které si u nás můžete prohlédnout na vlastní oči. Rádi Vás u nás přivítáme.

Ješte u nás nemáte účet? Registrujte se a objednávejte reklamní produkty z naší nabídky za výhodnější ceny.
 
Reklamní předměty všech kategorií

V rámci reklamních předmětů nabízí iMi Plzeň reklamní předměty všech kategorií.

Využijte konzultace s našimi obchodními techniky. Pokud si potřebujete vybrat reklamní předměty dle barvy není problém, na skladě máme opravdu velké množství barevných variací. Jestliže chcete jít klasickou cestou výběru dle typu předmětu, tak i z tohoto pohledu dokážeme nabídnout celou řadu různorodých variant v rozmanitém cenovém rozsahu. Klientům z Plzně a okolí dokážeme nabídnout nejen klasické reklamní předměty, ale i exkluzivnější dárkové sady a speciální zboží. Realizace od iMi je komplexní službou, tj. součástí je i transport dokončených reklamních předmětů na místo určení dle požadavku klienta.

Na vlastních signovacích zařízeních provedeme kvalitní označení předmětu dle námi zpracovaného a vámi odsouhlaseného návrhu. Reklamní předměty lze různě signovat, přičemž tato technologie se odvíjí především od typu materiálu. 

Máte zájem o nezávazné nacenění nebo odbornou konzultaci při výběru propagačních předmětů? Chcete si vybrat ze široké nabídky reklamních předmětů od dodavatele z Plzně? Volejte 377 478 545, jsme tu pro vás!

Proč spolupracovat právě s námi?
partners

Široká nabídka

Více než 30 000 reklamních a dárkových předmětů.

partners

Osobní přístup

Klademe důraz na individuální přístup ke každému klientovi.

partners

Ručíme za kvalitu

Vyrábíme kvalitní a funkční dárky, ne odpadky s logem.


partners
skoda
innogy
cez
uniqa
google_recenze


Potřebujete kvalitní a cenově dostupné předměty?
Nezávazně nám napište nebo zavolejte na na 377 478 545. Rádi Vám připravíme nabídku šitou na míru přímo pro Vás.
 

Kategorie