Pokročilé
vyhledávání
 

Sublimace

Sublimace – potisk předmětů

Sublimace je jedna z nejmodernějších technologií digitálního tisku zaručující fotokvalitu výsledného potisku reklamního předmětu. Metoda sublimace je využívána na potisk textilu (se složením obsahujícím min. 60 % polyesteru), kovu, skla a plastu. Podkladový materiál musí být světlé barvy. Tisk motivu v rámci sublimace je zajištěn přenosem vytištěného vzoru na daný materiál za působení tepla. Výhodou je kvalita výsledného produktu a možnost přenesení motivu ve fotokvalitě. 

Metoda potisku předmětů sublimací není náročná na objem výroby, a proto je možné zhotovení reklamního předmětu již od jednoho kusu za výhodnou cenu. 

Sublimace je termín znamenající přeměnu pevného skupenství na skupenství plynné, bez předchozího zkapalnění látky. Tiskne se prostřednictvím inkoustové tiskárny, sublimačního inkoustu, sublimačního transferového papíru na světlý podklad. Prostřednictvím postupového lisu nebo vypalovací konvekční pece, je obraz tepelně přenesen na podklad. Tato technika zajišťuje výsledný tisk v perfektní foto kvalitě. Velkou výhodou sublimačního potisku je to, že potiskovaný předmět nevyžaduje žádnou následnou úpravu a může být prodáván ještě "za tepla". Sublimace nevyžaduje výrobu filmů, ani žádnou náročnou přípravu jako sítotisk. U malonákladového tisku reklamních předmětů je výroba podstatně rychlejší a levnější!


Sublimace – potisk reklamních předmětů Sublimace – potisk reklamních předmětů

Ceník sublimace na hrnky


SB - sublimace na hrnky

do 29 ks

720,00

od 30 ks

24,00

Příprava výroby a příplatky

           · 300 Kč příprava výroby


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag