Reklamní předměty Liberec

Vyberte si z širokého sortimentu reklamních předmětů různých druhů. Zprostředkujeme vám nejrozsáhlejší nabídku reklamních předmětů v Liberci. Objednat můžete klasické propagační zboží s následným potiskem, stejně tak jsou pro vás připraveny luxusnější dárkové sady, které využijete nejen jako pozornost pro obchodní partnery. V sortimentu reklamních předmětů od iMi Liberec si vybere opravdu každý! Od psacích a kancelářských potřeb, přes keramiku a sklo, až po cestovní potřeby, tašky, hodiny, meteostanice, flash disky, gastronomické potřeby, nože nebo libovolné textilie. V katalogu spol. iMi Liberec naleznete celkem 28 000 typových reklamních předmětů v různých variantách. Záleží jen na vašem rozpočtu a požadavku týkajícího se množství zboží. Rádi vám doporučíme ideální řešení, poradíme možnosti signování, které pak následně zpracuje naše grafické oddělení k vašemu finálnímu odsouhlasení.

iMi Partner, a.s. – reklamní předměty Liberec
Sovova 584/2
46014 Liberec 14
GPS: 50.7780514N, 15.0815439E

Provozní doba:

pondělí - pátek
8:00 - 16:00

Reklamní předměty Liberec - pobočka
Ukázky naší práce
Ješte u nás nemáte účet? Registrujte se a objednávejte reklamní produkty z naší nabídky za výhodnější ceny.
 
Reklamní předměty všech kategorií

V rámci reklamních předmětů nabízí iMi Liberec reklamní předměty všech kategorií.

Využijte našich zkušeností z produkce reklamních předmětů pro Liberec a okolí, kterou realizujeme již od roku 1993. Vedle spolehlivosti a zázemní stabilní společnosti vám poskytneme nejen výše zmíněný široký výběr reklamních předmětů, ale především se postaráme o to, že své předměty dostanete vždy včas dle smluveného termínu. Díky našim rozsáhlým skladovým zásobám, a především s ohledem na signování předmětů na našich vlastních strojích, je dodávka reklamních předmětů rychlá. Pro individuální označování reklamních předmětů používáme nejen klasické metody tisku, ale také ražbu, sublimaci, vyšívání, laser nebo gravírování.

Realizace od iMi je komplexní službou, tj. součástí je i transport dokončených reklamních předmětů na místo určení dle požadavku klienta.

Máte zájem o nezávazné nacenění nebo odbornou konzultaci při výběru propagačních předmětů? Chcete si vybrat ze široké nabídky reklamních předmětů od dodavatele z Liberce? Volejte 485 104 688, jsme tu pro vás!

Proč spolupracovat právě s námi?
partners

Široká nabídka

Více než 30 000 reklamních a dárkových předmětů.

partners

Osobní přístup

Klademe důraz na individuální přístup ke každému klientovi.

partners

Ručíme za kvalitu

Vyrábíme kvalitní a funkční dárky, ne odpadky s logem.


partners
skoda
innogy
cez
uniqa
google_recenze

Potřebujete kvalitní a cenově dostupné předměty?
Nezávazně nám napište nebo zavolejte na na 485 104 688. Rádi Vám připravíme nabídku šitou na míru přímo pro Vás.
 

Kategorie