Pokročilé
vyhledávání
 

Myši a podložky pod myš

Počítačové myši se staly nedílnou součástí života většiny lidí. V oblasti reklamních předmětů zaujímají PC myši významné místo.

Do popředí zájmu zákazníků se dostávají nejen nové typy, ale nové možnosti prezentace loga. PC myši mohou být jednak klasické drátové (například s USB), stále využívanější pro reklamní účely jsou ale optické bezdrátové myši, dále miniaturní USB myši, ultratenké myši nebo skládací myši. Většinu z výše uvedených typů lze plnobarevně potisknout. Samostatnou kategorií jsou
tzv. aqua myši, kdy v krajní části je průhledný plast s tekutinou a plovoucím předmětem. Barvu tekutiny a plovoucí předmět lze vyrobit dle přání zákazníka.

Mezi další PC doplňky patří neodmyslitelně podložky pod myš, jejichž trend se opět vrací. Dnes je jejich plnobarevný tisk již samozřejmostí, rozšířily se ovšem možnosti použitých materiálů a tvarů. Velmi oblíbeným typem podložky pod myš jsou tzv. gelové podložky s textilním povrchem, které mají v zápěstní části vložený gelový polštářek, který nezatěžuje zápěstí a zvyšuje komfort při práci s myší.

001002003004005006007008009010011012013014015016017

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Kariéra
Reference
Kontakty
Sponzoring

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní předměty s vlastním potiskem
Výroba reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz
iMiTrade.sk

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag