Pokročilé
vyhledávání
 

Myši a podložky pod myš

Počítačové myši se staly nedílnou součástí života většiny lidí. V oblasti reklamních předmětů zaujímají počítačové myši významné místo.

Počítačové myši s potiskem

Do popředí zájmu zákazníků se dostávají stále nové možnosti prezentace loga. Jedná se právě o myši a reklamní podložky pod myš. Firemní reklamní myši mohou být jednak klasické drátové (například s USB), ale stále využívanější pro reklamní účely jsou optické bezdrátové myši, dále miniaturní USB myši, ultratenké myši nebo skládací myši. Většinu z výše uvedených typů lze plnobarevně potisknout do firemní podoby. Samostatnou kategorií jsou tzv. reklamní aqua myši, kdy v krajní části je průhledný plast s tekutinou a plovoucím předmětem, například logem. Barvu tekutiny a plovoucí předmět lze vyrobit dle přání zákazníka.

Reklamní podložky pod myš s potiskem

Mezi další PC doplňky patří neodmyslitelně podložky pod myš, jejichž obliba se opět vrací. Dnes je plnobarevný potisk reklamních podložek pod myš již samozřejmostí. Rozšířily se ovšem možnosti materiálů a tvarů. Velmi oblíbeným typem reklamní podložky pod myš jsou tzv. gelové podložky s textilním povrchem, které mají v zápěstní části vložený gelový polštářek, který nezatěžuje zápěstí a zvyšuje komfort při práci s myší. Další oblíbenou variantou jsou velkoplošné podložky pod myš i klávesnici. Variant výroby podložek pod myš s potiskem loga či jiných firemních signatur je opravdu mnoho. My vám vyjdeme maximálně vstřícreklamní podložka pod myšreklamní podložka pod myšreklamní podložka pod myšreklamní podložka pod myšreklamní podložka pod myšreklamní podložka pod myšreklamní myšreklamní podložka pod myšreklamní myšreklamní myšreklamní myšreklamní myšreklamní myšreklamní myšreklamní myšreklamní podložka pod myšreklamní podložka pod myš

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag