Pokročilé
vyhledávání
 

Myši a podložky pod myš

Počítačové myši se staly nedílnou součástí života většiny lidí. V oblasti reklamních předmětů zaujímají počítačové myši významné místo.

Myši a reklamní podložky pod myš

Počítačové myši s potiskem

Do popředí zájmu zákazníků se dostávají stále nové možnosti prezentace loga. Jedná se právě o myši a reklamní podložky pod myš. Firemní reklamní myši mohou být jednak klasické drátové (například s USB), ale stále využívanější pro reklamní účely jsou optické bezdrátové myši, dále miniaturní USB myši, ultratenké myši nebo skládací myši. Většinu z výše uvedených typů lze plnobarevně potisknout do firemní podoby. Samostatnou kategorií jsou tzv. reklamní aqua myši, kdy v krajní části je průhledný plast s tekutinou a plovoucím předmětem, například logem. Barvu tekutiny a plovoucí předmět lze vyrobit dle přání zákazníka.

Reklamní podložky pod myš s potiskem

Mezi další PC doplňky patří neodmyslitelně podložky pod myš, jejichž obliba se opět vrací. Dnes je plnobarevný potisk reklamních podložek pod myš již samozřejmostí. Rozšířily se ovšem možnosti materiálů a tvarů. Velmi oblíbeným typem reklamní podložky pod myš jsou tzv. gelové podložky s textilním povrchem, které mají v zápěstní části vložený gelový polštářek, který nezatěžuje zápěstí a zvyšuje komfort při práci s myší. Další oblíbenou variantou jsou velkoplošné podložky pod myš i klávesnici. Variant výroby podložek pod myš s potiskem loga či jiných firemních signatur je opravdu mnoho. My vám vyjdeme maximálně vstříc.

001002003004005006007008009010011012013014015016017

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz
iMiTrade.sk

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag