Dárkové předměty Brno

Hledáte spolehlivého dodavatele reklamních předmětů z Brna? Požadujete velký výběr kvalitního sortimentu s možností potisku logem a firemními informacemi? V naší brněnské pobočce máte k dispozici kompletní výběr klasických i VIP reklamních předmětů. Vše skladem a téměř k okamžitému zpracování. Disponujeme vlastními tiskovými a signovacími technologiemi. Komplexní servis obsahuje také logistické zajištění, stejně jako konzultační poradenství a doporučení, které typy reklamních předmětů zvolit dle vašeho finančního rozpočtu a požadavku na množství.
iMi Partner, a.s. – reklamní předměty Brno
Dusíkova 3
638 00 Brno
GPS: 49°14'8.544"N, 16°37'24.490

Provozní doba:

pondělí - pátek
8:00 - 16:30

Reklamní předměty Brno - pobočka
Navštivte náš showroom
Navštivte naši vzorkovnu a inspirujete se vybranými produkty, které si u nás můžete prohlédnout na vlastní oči. Rádi Vás u nás přivítáme.
 
Ješte u nás nemáte úcet? Registrujte se a objednávejte reklamní produkty z naší nabídky za výhodnější ceny.
Reklamní předměty všech kategorií

V rámci textilních reklamních předmětů nabízí iMi Brno celou škálu rozmanitého zboží od drobnějších kousků typu šál a čepic, přes trička, košile, mikiny, až po kalhoty, bundy, batohy nebo vesty.
Reklamní předměty s potiskem pro kancelářské užití jsou žádanou klasikou, a proto jsou i v tomto případě dodavatelské možnosti iMi Brno velmi rozsáhlé: psací potřeby (nízkonákladové propisky i luxusní sady per), diáře, bloky, rádia a přehrávače, hodiny, meteostanice, fotosortiment a ostatní kancelářské potřeby různých typů a variant.

Velkou různorodost v sortimentu reklamních předmětů a propagačních sad oceníte i v případě potravin, kuřáckých a vinařských potřeb, reklamních tašek, elektroniky nebo nádobí a příborů s potiskem. Směle si dovolíme tvrdit, že není reklamní předmět, který byste u nás nenašli mezi nabídkou 30 000 typů položek.

Signování firemním brandem zajišťujeme vlastními technologiemi, proto je výroba rychlá a výsledná kvalita precizní.

Využíváme technologie tamponového tisku, magicprintu, sítotisku, rotačního sítotisku, ražby, sublimační potisk, laserování a gravírování.

Naše reklamní předměty udělají radost každému. Stačí nám říct - navrhneme a zrealizujeme vám jakékoliv efektivní řešení na míru.

Proč spolupracovat právě s námi?
partners

Široká nabídka

Více než 30 000 reklamních a dárkových předmětů.

partners

Osobní přístup

Klademe důraz na individuální přístup ke každému klientovi.

partners

Ručíme za kvalitu

Vyrábíme kvalitní a funkční dárky, ne odpadky s logem.


partners
skoda
innogy
cez
uniqa
google_recenze


Potřebujete kvalitní a cenově dostupné předměty?
Nezávazně nám napište napiště nebo zavolejtena na 271 071 911. Rádi Vám připravíme nabídku šitou na míru přímo pro Vás.
 

Kategorie