Reklamní předměty Teplice

Potřebujete vytvořit reklamní předměty s logem Vaší firmy, které byste mohli rozdávat svým klientům a nevíte na koho se obrátit? Teplická pobočka pro Vás byla otevřena v roce 2019 a je již pátou regionální pobočkou společnosti iMi partner. Svěřte se do rukou našich odborníků, kteří Vám pomohou vytvořit reklamní předměty přímo na míru. Nabízíme Vám pomoc s vhodným výběrem konkrétních předmětů, zpracování grafického návrhu, potisk Vaším logem, zabalení a odeslání na místo určení, zkrátka kompletní servis, na kterém se domluvíte s našimi obchodními zástupci. Náš sortiment reklamních předmětů obsahuje širokou škálu zboží, a to od základních předmětů jako psací či kancelářské potřeby a hrnky až po spoustu značkových produktů z oblasti kuchyňských doplňků, outdoorového zboží, textilu a mnoho dalších. K tomu všemu navíc garantujeme rychlé vyřízení Vaší zakázky, kvalitu a nízké ceny našich produktů.
iMi Partner, a.s. – reklamní předměty Teplice
Pražská 3259
41501 Teplice
GPS: 50.6342972N, 13.8476178E

Provozní doba:

pondělí - pátek
8:00 - 16:30

Reklamní předměty Teplice - pobočka
Navštivte náš showroom
Navštivte naši vzorkovnu a inspirujete se vybranými produkty, které si u nás můžete prohlédnout na vlastní oči. Rádi Vás u nás přivítáme.
Ješte u nás nemáte účet? Registrujte se a objednávejte reklamní produkty z naší nabídky za výhodnější ceny.
 
Reklamní předměty všech kategorií

V rámci reklamních předmětů nabízí iMi Teplice reklamní předměty všech kategorií.

Naši obchodní zástupci Vám pomohou s kompletním sestavením Vaší zakázky od výběru vhodného reklamního předmětu až po její doručení na místo určení. Nabízíme široký sortiment reklamních předmětů, které Vám potiskneme přímo na míru a zajistíme abyste své reklamní předměty obdrželi vždy dle smluveného termínu. Vzhledem k vysoké rozmanitosti nabídky reklamních předmětů využíváme k jejich personalizaci technologie tamponového tiskumagicprintusítotiskurotačního sítotiskuražbysublimačního potiskugravírování laserem a výšivky.

Máte zájem o nezávazné nacenění nebo odbornou konzultaci při výběru propagačních předmětů? Chcete si vybrat ze široké nabídky reklamních předmětů od dodavatele z Teplic? Volejte 602 175 170, jsme tu pro vás!

Proč spolupracovat právě s námi?
partners

Široká nabídka

Více než 30 000 reklamních a dárkových předmětů.

partners

Osobní přístup

Klademe důraz na individuální přístup ke každému klientovi.

partners

Ručíme za kvalitu

Vyrábíme kvalitní a funkční dárky, ne odpadky s logem.


partners
skoda
innogy
cez
uniqa
google_recenze


Potřebujete kvalitní a cenově dostupné předměty?
Nezávazně nám napište nebo zavolejte na na 602 175 170. Rádi Vám připravíme nabídku šitou na míru přímo pro Vás.
 

Kategorie