Pokročilé
vyhledávání
 

Výšivka

Vyšívání – výšivky na reklamní předměty (textil)

Zajišťujeme signování reklamních předmětů (textilií) s pomocí výšivek. Technologie vyšívání reklamních předmětů vhodná pro vyšití nápisů či log do libovolných textilních materiálů, nejčastěji se jedná o trička, čepice, bundy, mikiny, ručníky apod. Vyšívání se provádí na speciálním vyšívacím stroji řízeným počítačem. Vždy je potřeba pro každý reklamní předmět zhotovit vyšívací program a vzorek výšivky.

Vyšívání – reklamní předměty s výšivkou Vyšívání – reklamní předměty s výšivkou

Vyšívání reklamních předmětů je kalkulováno individuálně dle tohoto ceníku v závislosti na tvaru a velikosti motivu a na použitém spotřebním materiálu. Cena výšivky reklamního předmětu zahrnuje cenu za vyvzorování, vyšití a finalizaci. 

Pro kalkulaci stačí zaslat motiv (logo) nejlépe ve vektorovém (CDR, AI, EPS) nebo bitmapovém (JPG) formátu. Před každou výrobou výšivky zhotovíme vzorek na kus látky ke schválení, popřípadě na daný reklamní předmět s navýšením ceny o cenu předmětu, pokud se zakázka nebude realizovat.

Ceny bez DPH. 

Vyvzorování

cena jednorázově

do 10 objektů*

600 Kč

každý další objekt

50 Kč

opakovaná zakázka (stejný vzor i předmět)

0 Kč

úprava již hotového vzoru (změny velikosti, jiný předmět)

200 Kč

*Objektem v motivu se rozumí např. písmeno, R v kroužku, kontura, tvary jako kružnice, obdélník s výplní apod. Cena za vyvzorování zahrnuje výrobu vzorku výšivky na kus látky a přípravu výroby. Výroba vyšívacího programu není účtována a nevzniká tak na program žádný právní nárok. Do 50 kusů vyšívaných reklamních předmětů se účtuje navíc příprava výroby 300 Kč.


Vyšití

cena za vyšitý cm2

viskózovou nití (běžně používaná)

2 Kč

metalickou nití (pokovená zlatá, stříbrná apod.)

3 Kč

Cena za vyšití je kalkulována dle plochy motivu. Vyšitou plochou motivu se rozumí jen ta plocha, která bude vyšitá a tuto plochu jsme schopni vypočítat na cm2. Minimální cena vyšití reklamního předmětu je 17 Kč/ks. Např. bude-li mít motiv vyšitou plochu do 8 cm2, bude účtována minimální cena vyšití + cena finalizace = 21 Kč/ks. Počet barev v motivu nemá na kalkulaci vliv a může jich být maximálně 15. 

Finalizace

cena za kus

čištění od nití a spodního materiálu, skládání a balení zboží 

   4 Kč

Příplatky v rámci služby „výšivky na reklamní předměty“:

Ostatní příplatky 

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Kariéra
Reference
Kontakty
Sponzoring

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní předměty s vlastním potiskem
Výroba reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz
iMiTrade.sk

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag