V celém webu
Pokročilé
vyhledávání

Kariéra

iMi Partner, a.s., lídr trhu reklamních a dárkových předmětů v ČR, hledá do svého týmu

Asistentka EXPORTU

VAŠE ÚKOLY
- Administrativní servis pro zahraniční klienty
- Podpora při jednotlivých obchodních případech
- Kalkulace a vytváření cenových nabídek
- Klientský servis

Požadujeme:
- VŠ/VOŠ/SŠ vzdělání
- Znalost Aj na komunikativní úrovni
- Zkušenost s asistentskou pozicí v obchodu alespoň 2 roky
- Výborná znalost MS Office (podmínka)
- Prezentační dovednosti a schopnost spolupracovat v kolektivu
- Preciznost, flexibilita, odolnost vůči stresu
- Orientace na výsledek

Nabízíme:
- Práci na plný úvazek
- Odborná školení a další benefity
- Zázemí silné ryze české společnosti se silnou firemní kulturou

Místo výkonu: Brno

Nástup: možný ihned

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete strukturovaný životopis na adresu: sekretariat@imi.cz

OBCHODNÍK pro Polsko a ostatní evropské země

Náplň práce:

• Aktivní komunikace s klienty
• Tvorba, zasílání či prezentace cenových nabídek
• Zodpovědnost za výsledky svěřených obchodních aktivit
• Služební cesty k obchodním jednáním u klientů
• Prezentace společnosti
• Vyhledávání nových obchodních příležitostí
• Reporting vedení společnosti

Požadujeme:

• Velmi dobrou znalost polského jazyka – komunikace s polskými zákazníky
• Dobrou znalost anglického jazyka
• Komunikativní osobnost
• Znalost práce na PC
• Vlastnictví řidičského průkazu sk.B (aktivní řidič)

Nabízíme:

• Firemní podporu a řádné zaškolení
• Poskytnutí telefonu, NTB a služebního vozu
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Práce na plný úvazek
• Výkon práce: Ostrava

iMi Partner, a.s., lídr trhu reklamních a dárkových předmětů, hledá do svého brněnského provozu zaměstnance na pozici „Balič/ka pro kompletaci“.

Pracovní náplň :

- kompletace sad zboží

- vybalování a zabalování zboží před a po tisku

- asistence tiskaři při potisku zboží

- kontrola kvality zboží při kompletaci

- práce v týmu

Požadavky :

- ochota pracovat

- pracovitost

- manuální zručnost

- pečlivost

- zodpovědnost

Ostatní předpoklady:

- dobrý zdravotní stav

- spolehlivost

- časová flexibilita

Pracovní doba:

dvousměnný provoz : pondělí – pátek 6:00 – 14:30 14:00 – 22:00

Místo vykonávání sjednané činnosti : Brno

Nástup : možný ihned

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Kariéra
Reference
Kontakty
Sponzoring

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz
iMiTrade.sk

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag