Pokročilé
vyhledávání
 

Prominate přináší ovoce

Cílem společnosti Prominate je poskytovat centrálám korporátních klientů globální řešení a zároveň lokální servis v oblasti reklamních předmětů na všech trzích. iMi Partner je jejím akcionářem a současně servisním partnerem pro Českou republiku. Prominate dynamicky roste a za loňský rok se jí podařilo zdvojnásobit tržby na úctyhodných 28 mil EUR (700 mil Kč)!

Bohužel až doposud se Česká republika na těchto tržbách moc nepodílela. Věříme, že situace se nyní obrátí výrazně v náš prospěch, jelikož Prominate získal nového velkého klienta a to světový strojírenský kolos ABB. Ten je v ČR zastoupen hned devíti pobočkami a zaměstnává zde několik tisíc lidí. Kromě klasických reklamních a dárkových předmětů, které pro ně budeme chystat už na letošní vánoční sezónu, pracujeme na nabídce velmi originálního věrnostního programu pro jejich zákazníky. Věřím, že to vyjde a přeji týmu Digital hodně štěstí J.

P.S.: Společnost Prominate možná znáte pod dřívějším názvem IPPAG Global Promotion. K přejmenování došlo začátkem letošního roku, aby se odlišila od asociace IPPAG, jejíž někteří členové tuto firmu založili. Takže nyní jsme členem IPPAG, kde sdílíme informace o dodavatelích, case studies, inspirujeme se, vzděláváme atd. a jsme servisním partnerem Prominate, kde děláme business tím, že obsluhujeme české pobočky klientů Prominate.

Tom

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag