Pokročilé
vyhledávání
 

reklamní Ponožky

Seřadit dle:        

Načíst další zboží Poptávkový formulář

Položek: 2, Part: 1/1

Reklamní ponožky

Níže máte k dispozici aktuální nabídku reklamních ponožek. Jedná se o textilii určenou k signaci firemním logem nebo sloganem. Dodáváme více druhů ponožek, mezi nimiž najdete nejen klasické, ale také trekové či cyklo ponožky. Firemní reklamní ponožky jsou velmi účelným dárkem. Pomáhají dotvářet firemní identitu. Firemní triko má dnes každý. Ale ve spojení s firemní kšiltovkou a ponožkami už se jedná o velmi poutavou propagaci.

Jestliže jste v aktuální nabídce reklamních ponožek nedohledali sortiment, který by odpovídal vašim požadavkům, neváhejte nás kontaktovat. Je velmi pravděpodobné, že nové zboží budeme brzy naskladňovat. Případně vám konkrétní typ reklamních ponožek objednáme u výrobce textilu, a to za velmi výhodnou cenu díky našim velkoodběratelským možnostem.

· Reklamní ponožky pro sportovní kluby, sdružení.

· Reklamní ponožky pro firmy.

· Reklamní ponožky pro zájmové organizace, spolky.

· Reklamní ponožky pro zdravotnická zařízení.

V sortimentu nabízíme různé typy ponožek: například tenké společenské, nebo masivnější pracovní variantu. K dispozici máte:

1. Kotníkové reklamní ponožky

2. Ponožky standardní délky (nadkotníkové)

3. Vyšší reklamní ponožky

4. Reklamní podkolenky

Speciální pozornost věnujeme volbě dodavatelů textilu, a to s ohledem na vysokou kvalitu zpracování a použité materiály. Vybírat můžete ze všech standardních velikostí.

Cena realizace reklamních ponožek se odvíjí od množství objednávky, použitého materiálu, barev a požadavků na signaci firemním logem či sloganem.

Naše grafické oddělení zpracuje ideální návrh výsledné podoby vašich reklamních ponožek. Na základě odsouhlasení daného návrhu pak přichází samotná výroba a následná expedice.

V případě, že se chcete informovat na detaily ve spojitosti s výrobou reklamních ponožek, pak nás neváhejte kontaktovat.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz
iMiTrade.sk

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag