Pokročilé
vyhledávání
 

Schwarzwolf na vodě

Schwarzwolf na vodě

Každý rok nás navštěvují naši němečtí kolegové, aby se celý exportní tým potkal. Komunikace na vzdálenost 1000 km, v cizím jazyce a s trhem, který má jinou mentalitu a nároky, není snadná a občas přináší nedorozumění. Osobní setkání pak výrazně pomáhají naladit se na stejnou vlnu.

K tomu sloužil i předposlední srpnový víkend. Začali jsme v naší tiskárně, kde jsme pod vedením Ondry a Rudy prošli všechny technologie naší tiskárny a probrali její možnosti a úskalí. Děkuji klukům za perfektní výklad.

Probrali jsme společně chystané novinky do Schwarzwolfu, Vanilky i Pierra. Vždy je dobré slyšet názory na naši kolekci z jiných koutů světa, zvlášť když kolegové přináší nápady, co dalšího by se mohlo prodávat.

Schwarzwolf outdoor víkend není však jen o práci, ale také o testování kvality našich výrobků v praxi a o společných zážitcích. Vloni jsme přecházeli Jeseníky, letos jsme se pustili na vodu.

Jediné dostupné místo, kde se dalo jakž takž plout, byl střední tok Moravy. A tak v sobotu dopoledne v Postřelmově vklouzlo 5 kánoí do lehkého proudu Moravy. První neplánované osvěžení na sebe nenechalo dlouho čekat. Dokonce bych řekl, že našim západním kolegům muselo být asi hodně teplo, protože se vyklápěli téměř pravidelně. Aspoň vyzkoušeli, jak rychle dokáží uschnout funkční trička Schwarzwolf. Večer pak poznali, jak krásně se spí pod hvězdnou oblohou jen na karimatkách Schwarzwolf Repose a ve spacácích Schwarzwolf Kinabalu.

Tom

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag