Pokročilé
vyhledávání
 

Vánoční dárek iMi Partner

Jak představit jednu z novinek z kolekce Vanilla Season a zároveň odměnit klienty za celoroční přízeň atraktivním vánočním dárkem? Odpovědí je spojit dárek s jídlem evokujícím příjemně poklidnou atmosféru Vánoc. Vůně horké čokolády přece nemůže nikoho nechat v klidu.

Pro sadu v zakázkově vyrobené krabici byl vybrán keramický hrnek DABAHAN s odnímatelným korkovým dnem na magnet a plastovým víčkem. Hrnek byl v sadě doplněn balením luxusní čokolády a sáčkem chilli papriček. Proč? Protože…

…první civilizací, která znala kakaovník, byli Olmékové na území dnešního Mexika před 3. tisíci lety. Ve 4. století n. l. se po zániku indiánské říše Olméků usadili na území dnešního Yucatanu a střední Ameriky Mayové, kteří zde pěstovali kakaovník a první uvařili hořkou tekutinu z kakaových bobů. Po pádu mayské civilizace kolem roku 900 n. l. se na území Mayů objevují Toltékové a později Aztékové. Je známo, že Quetzalcoatl, král Toltéků, byl považován za boha vzduchu, který měl přinést semena kakaovníku z ráje k člověku. Před příchodem Španělů byla aztécká říše v plném rozkvětu a kakaové boby zde měly všestranné použití. Sloužily jako platidlo, klasické příklady uvádějí, že králík měl hodnotu 10 bobů a otrok 100 bobů. Kakaovými boby se platily i daně a v neposlední řadě se z nich připravoval čokoládový nápoj, který obsahoval kakaovou drť, chilli, hřebíček a skořici. Nápoj považovali za afrodiziakum a aztécký král Montezuma pil ze zlatých pohárů až 50 šálků čokolády denně. Když Vám chilli v čokoládě nechutná, uvařte ho v guláši. (recept na vánoční kapří guláš byl k sadě přiložen)

Tato sada získala 2. místo v kategorii „Reklamní gastronomie“

v__noce

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag