Pokročilé
vyhledávání
 

Žvýkačky, slané pečivo a těstoviny

Do další skupiny reklamy na míru můžeme zahrnout například slané pečivo jako jsou slané krekry, tyčinky nebo preclíčky. Tyto je nejlépe zabalit do malých sáčků s možností celoplošného plnobarevného potisku dle přání klienta.

Obvyklé balení těchto pochoutek je 10 g v sáčku. Obdobně je také možno dodat například popcorn v papírové krabičce.
Zcela výjimečným reklamním předmětem – reklamní potravinou – Vám mohou být těstoviny různých tvarů, barev a chutí. Chutě a barvy si můžete vybrat z nabídky. Chutě: bylinky, vinná réva, houby, česnek, kaštany, bazalka, citron, čokoláda, marcipán. Barvy: červená, modrá, zelená, žlutá, černá, hnědá, fialová, oranžová nebo dokonce vícebarevná. Nabídka tvarů obsahuje desítky variant v motivech zvířat,
dopravních prostředků, povolání, hraček, sportů, rostlin, zájmů atd. Pokud si z nabídky již vyrobených tvarů nevyberete, nezoufejte, je zde možnost také výroby těstovin s vlastním motivem. Těstoviny jsou dodávané v balení 250 g nebo 500 g. Samozřejmostí je etiketa na obalu s logem klienta.

I Vaši klienti rádi žvýkají žvýkačky? Ať už pro uklidnění, nebo po jídle, či jen pro chuť? Nabídněte jim žvýkačky s vlastním logem. Mohou být balené jen v blistru (5, 6 nebo 12 ks), nebo v blistru s papírovým rukávem, případně i v malé dóze (60 ks). Žvýkačky jsou vždy větrové.

001 002003004005006007008

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag