Pokročilé
vyhledávání
 

CO JE NOVÉHO aneb RADUJEME SE

CO JE NOVÉHO aneb RADUJEME SE

Budeme laserovat do oblouku…

… což jsme zatím neuměli. To je totiž hlavní výhoda 3D hlavy našeho nového laseru, který už se napevno ubytoval v naší tiskárně. Jeho oficiální označení je „vláknový popisovací laser LaserFibre LF20QC s 3D značícím polem“, to ale nikoho asi moc nenadchne. Spíš bychom se měli radovat z toho, že popis laserem na válcové předměty (hrnky, termosky apod.) se na tomhle laseru nedělá tak, že označovaným předmětem nebo popisovacím nástrojem musíme otáčet, aby bylo klientovo logo rovnoměrné. Náš nový laser si tvar „ohnutí“ loga dopočítá a jen přeostřuje paprsek - a to až do vzdálenosti +/- 45 mm. Laserování je tak rychlejší a přesnější.

A protože jde o moderní laser, kde světlo pro řezací paprsek vytváří dioda, výsledný paprsek je mnohem tenčí a ostřejší. Dokážeme tak na reklamní předměty mnohem lépe přenést komplikovaná loga s jemnými texturami. Stejně tak bude mnohem kvalitnější výstup u kovových materiálů s nejrůzněji komplikovanou povrchovou úpravou - různě lakovanými, pogumovanými povrchy, povrchy potaženými foliemi apod.

Zvětšila se nám i maximální velikost popisované plochy na 160x160mm oproti původním 100x100mm a maximální možná výška popisovaného předmětu na 200mm.

Nový vláknový laser máme k dispozici od 16.11. 2018, takže zatím čerpáme jen z jednoměsíčních zkušeností. Počátkem příštího roku budeme provádět a zjišťovat další možnosti, které laser nabízí. Už teď ale můžeme říct, že výsledky jsou kvalitativně na výrazně vyšší úrovni. Takže naši klienti se mají určitě na co těšit.

laser

laser_1

Jura

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag