V celém webu
Pokročilé
vyhledávání
 

IPPAG Global Promotions? Promiňte, Prominate!

22.02.2017

Na nedávném mezinárodním veletrhu reklamního průmyslu PSI Düsseldorf, konaného ve dnech 10. až 12. ledna 2017, byla slavnostně představena nová společnost – Prominate. Nová? V roce 2011 členové asociace IPPAG založili firmu pro péči o nadnárodní klienty – IPPAG Global Promotions - nyní přejmenovanou na Prominate. Proč?

O asociaci IPPAG (International Partnership for Premium and Gifts) jsme psali dokonce už před sedmi lety v souvislosti s přijetím společnosti iMi Partner a.s. za člena! Asociace jiného druhu jich tehdy čítala 20 a byli jimi (a jsou!) lídři trhu 3D reklamy v mateřských zemích z celého světa. Dnes jich už je 30, ale smysl zůstává: Sdružení nekonkurujících si a vzájemně se podporujících firem, sdílejících informace o dodavatelích, vývoji na trzích a o zakázkách pro nadnárodní klienty, neboť ty mohou být přenosné i na trh jiné členské firmy.

Poptávka ze strany velkých korporací po globálních dodavatelích sílila a to asociaci dovedlo k založení společné firmy, pečující právě o tyto zákazníky. Na mezinárodní scéně se tak v roce 2011 objevil IPPAG Global Promotions, který pro zakázky nadnárodních společností vytváří pracovní týmy tak, aby 3DR služby byly na špičkové úrovni z hlediska příznivých cen, kvality zboží a se zohledněním společenské zodpovědnosti (CSR) v celém dodavatelském řetězci. IPPAG Global Promotions se stal kreativním a zodpovědným řešitelem požadavků zákazníků - jako jsou PepsiCo, Castrol, Siemens a další - v oblasti 3D reklamy až na úroveň trhů v jednotlivých zemích, ovšem s globální působností.

Trend zpřesňování a zkracování názvů firem a značek, ale i vybudovaná pozice největšího světového dodavatele reklamních a dárkových předmětů, propagačních materiálů, instalací v místech prodeje a odborného poradenství vedla k přejmenování na Prominate. Pojem obsahuje význam „přední, vyčnívající“, část slova „promotion“, ale současně je novým termínem, který znamená jednat přátelsky v zájmu společného zisku.

Prominate pracuje s obratem nad 200 milionů Eur, po celém světě zaměstnává více než 1750 lidí a klienty obhospodařuje prostřednictvím 70 poboček na celém světě. Konkrétně iMi Partner a.s. je servisní společností pro Českou republiku, Slovensko a Polsko.

Více o Prominate na nových webových stránkách www. prominate.com, které jsou v provozu od 12. ledna 2017.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Kariéra
Reference
Kontakty
Sponzoring

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz
iMiTrade.sk

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag