Pokročilé
vyhledávání
 

Papírové kapesníčky a ubrousky

Stále oblíbeným reklamním dárkem jsou kapesníčky a ubrousky.

Papírové kapesníčky se obvykle vyrábí v papírových krabičkách ve tvaru krychle nebo kvádru s plnobarevným a celoplošným potiskem. Případně mohou být tvary krabiček jiné, např. jehlan, hranol, kruhová výseč, šestiúhelník, válec, plus, domeček, apod. Kapesníčky v krabičkách lze také doplnit například jednorázovými lékařskými gumovými rukavicemi, desinfekčním gelem, vlhčenými ubrousky atd.
Kapesníčky jsou dvou nebo třívrstvé. Od počtu vrstev a velikosti krabičky se odvíjí počet kapesníčků uvnitř.
Stejně je také možné mít třívrstvé kapesníčky v počtu 20 ks balené do papírového nebo LDPE obalu s plnobarevným celoplošným potiskem, jak je známe z obchodu.
Toto je možné od počtu 10.000 ks balíčků. Pro menší množství lze čirý obal opatřit samolepkou nebo potiskem z jedné či z obou stran.
Vlhčené ubrousky mají všestranné použití. Nejlépe se hodí na cesty, ale výborně slouží také v kanceláři nebo v domácnosti. Tři základní balení jsou: balení po jednom kuse, uzavíratelný balíček a plastový kontejner. Jednokusové balení je levnou variantou s možností celoplošného potisku, na výběr jsou dva standardní rozměry balení.
Uzavíratelný balíček je s minimem 10.000 ks na celoplošný potisk využíván méně, případně pouze s plnobarevně potištěnou samolepkou, která slouží k uzavírání.
Plastový kontejner nabízí zajímavou formu reklamy s dostatečným místem pro potisk, který zajišťuje samolepka kolem kontejneru.

Ubrousky mohou být parfémované, osvěžující, desinfekční, s obsahem nanočástic stříbra, dětské, intimní, odličovací, na čištění optických ploch apod.

001 002

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag