Pokročilé
vyhledávání
 

Potisk triček

Čeká vás mimořádná firemní příležitost, výročí, večírek nebo jste se rozhodli pořídit trička s logem, protože se prostě budou hodit? Jistě hledáte kvalitní trička a potisk triček, který něco vydrží. U nás jste správně. Trička prodáváme a potisk triček provádíme už od roku 1991.

Jaké jsou možnosti při potisku triček

Potisk triček realizujeme sítotiskem, tedy přímým nanášením barev na textilní vlákna, přenosem sítotisku - tzv. transferovým tiskem - nebo digitálním transferem.
Ve všech případech můžeme ručit za kvalitu a trvanlivost potisku každého trička. Potisk jsme schopni realizovat až dvanácti barvami nebo celobarevně

 Potisk triček technologií sítotisk
Při potisku triček sítotiskem dochází k nanášení barev na textilní vlákna přes sítotiskovou šablonu. Tisknutý motiv je pak při potřebné teplotě fixován do podkladové látky v horkovzdušném tunelu.

potisk_tricek_sitotisk1

Potisk triček transferovým tiskem
Další možností je potisk triček technologií přenosu sítotisku. Jde o tzv. transferový tisk. Tištěný motiv se na transferovém papíru po zaschnutí barev vloží pod lis a v něm dojde k potisku trička při požadované teplotě.

potisk_tricek_transfer1

 Potisk triček digitálním transferem
Výhoda této tiskové technologie spočívá zejména při potisku menšího množství reklamního textilu. Další nezanedbatelnou výhodou digitálního transferu je možnost plnobarevného potisku a to včetně bílé barvy.

digi


Proč potisk triček od nás

Reklamní trička značek Schwarzwolf, Hanes, Stedman, Slazenger a Elevate přímo dovážíme, tedy je nepřekupujeme. Získáte je tak přímo u dovozce za nejlepší možné ceny. Potiskem triček se zabýváme již od roku 1991 a víme, co nás čeká a že nás nic nezaskočí.

Zaujali jsme vás? Kontaktujte nás!

Jaká je cena potisku triček

Přesnou cenu za potisk trička vám ochotně a rychle zkalkulujeme na základě podkladů, které chcete tisknout. Obecná pravidla pro cenu potisku triček však jsou:

Pro kalkulaci ceny potisku triček nás kontaktujte!

Jaký je termín pro potisk triček

Pevný termín pro potisk triček jsme vám schopni sdělit až na základě vašeho zadání. Potřebujeme vědět,

Obvyklá dodací lhůta je 5 až 8 pracovních dní v závislosti na uvedených parametrech zadání.
Pro zjištění termínu potisku triček a kalkulaci nás kontaktujte!

Je jen na vás, co si na trička budete přát. Ať už je to jen malé logo na prsou nebo větší potisk na zádech, s důvěrou se na nás obraťte.

Proč potisk triček realizovat právě u nás?

1. Výběr triček k potisku – stále doplňujeme nabídku reklamních baterií s potiskem. Naše velkoobchodní možnosti nám dovolují pro vás zajistit téměř jakýkoliv typ reklamního slunečníku za výhodnou cenu.

2. Kvalita a cena potisku triček – našim zákazníkům nabízíme pouze taková reklamní trika, které mají garanci kvality. Vyhýbáme se ultralevným čínským výrobkům, které nemají potřebnou kvalitu a odolnost. To samé platí i o kvalitě našeho vlastního potisku, ten je s ohledem na preciznost prováděn opravdu za výhodnou cenu. Pro tento účel disponujeme vlastními moderními technologiemi, které jsou zárukou dokonalého potisku na různé typy materiálů. Provádíme in-house, proto i cena potisku je co nejmenší.

3. Vstřícnost – kvalitní potisk triček dokážeme připravit rychle a především i ve velkých objemech.

4. Grafický návrh pro potisky triček – služby grafického návrhu jsou v ceně zakázky. 

potisk_tricek_1potisk tricekpotisk tricek

potisk tricekpotisk tricekpotisk tricek
Zaujali jsme vás? Jsou pro vás tyto informace dostačující? Pak už si jen stačí vybrat trička, která chcete potisknout, při objednávce nám sdělit, že chcete trička i s potiskem a zaslat nám podklady pro tisk. O zbytek se už postaráme my.

Vyberte si z naší nabídky triček!

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag