Nafukovačky, balónky

SCHWARZWOLF SAJAMA - nafukovací karimatka

Barevnost
Počet kusů
KS
F4510200AJ3
skladem v Brně: 239 ks
Cena bez DPH
870 Kč
Cena s DPH 1 052,7 Kč
Popis produktu

Nafukovací karimatka značky Schwarzwolf s integrovaným polštářem zabalena v praktickém nylonovém pouzdře se stahovací šňůrkou bude jistě nepostradatelným pomocníkem při stanování a kempování. Zabere minimum místa v zavazadle díky malému rozměru a nízké hmotnosti 540 g. Je vybavena dvěma ventily pro snadné nafukování, polštáře a podložky zvlášť. Napomáhá tepelné izolaci a poskytuje komfortní odpočinek. Materiál je voděodolný. Nafouklá matrace má délku 190 cm, takže umožní pohodlné ležení i vyšším osobám. Pro ještě jednodušší nafukování je vhodné doplnit nafukovacím vakem Schwarzwolf KASAI. Hmotnost: 540 g. Materiál: 40D Nylon + TPU. Doporučená technologie tisku: Sítotisk S3. Maximální velikost tisku: 100 x 50 mm na obal. Rozměry: karimatka 190 × 65 × 6,5 cm, balení 11 × 27 cm.

Potisk sítotisk
Chcete te na něco zeptat?
Kontaktujte nás

Jsme Vám na blízku, máme pobočky v šesti městech České republiky. Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám vyjdeme vstříc :) Těšíme se na Vás!

kontaktujte nás
Expresní dodání Expresní dodání
Skladové zásoby Skladové zásoby
Spolehlivost Spolehlivost
Garance kvality Garance kvality

Volné pozice

Chcete pracovat pro iMi Partner, a.s. nebo doporučit místo svým známým? Navštivte sekci KARIÉRA, kde jsou všechna aktuální volná pracovní místa.

Volné pozice

Newsletter

Odebírejte náš newsletter a buďte mezi prvními, kdo se dozví informace o nových trendech ve světě reklamních předmětů.
Card info title