Pokročilé
vyhledávání
 

Zprávy ze světa reklamních předmětů

Zaměřeno na děti!

Zaměřeno na děti!

14.04.2021

Snaha vrátit děti, učně a studenty do škol je nesmírně důležitá. 12. duben byl – doufejme - jen prvním krokem ke změně distanční výuky na plně prezenční. Fyzický a psychický vývoj dětí a mladých podpořme v této nelehké době také vhodně vybíranými dárky!

Praktický dárek - metr

Praktický dárek - metr

18.03.2021

Blíží se jaro a mezi Vašimi cílovými skupinami je jistě nemálo chalupářů, chatařů a zahrádkářů, kteří ocení nejen metr, ale i další náčiní a nářadí. Nicméně – v dalším díle komoditního seriálu se budeme věnovat hlavně měřidlům délek.

Do stresující doby antistres!

Do stresující doby antistres!

03.03.2021

V obležení zatím nekončící epidemie, proměnlivých protiopatření a negativních zpráv stále více lidí upadá do stresu. Na pomoc jim darujte drobné předměty.

Schwarzwolf Outdoor uhlíkově neutrální

Schwarzwolf Outdoor uhlíkově neutrální

18.02.2021

Ale „jen“ uhlíkově. Schwarzwolf Outdoor je svou filosofií a produkty značka velmi pozitivní, ale aby je zákazníci mohli i nadále užívat ve zdravé přírodě, rozhodli jsme k tomu přispět tak, že jejich uhlíkovou stopu zcela vykompenzujeme.

Schwarzwolf Outdoor podvaadvacáté!

Schwarzwolf Outdoor podvaadvacáté!

02.02.2021

Je tu nový katalog značky Schwarzwolf Outdoor, reprezentující ucelený systém předmětů pro outdoor, cyklistiku, turistiku, kempink a další adrenalinové i relaxační aktivity v přírodě. A mezi 82 položkami najdete pro fanoušky značky také 6 novinek!

Rok Buvola přinese zklidnění. Snad.

Rok Buvola přinese zklidnění. Snad.

19.01.2021

Rok kovového Buvola sice začne až 12. února, ale podívejme se na začátku běžného kalendářního, co nás po bouřlivém roce kovové Krysy čeká. I s ohledem na porozumění mezi oběma znameními to vůbec nevypadá špatně!

Adieu, Monsieur Cardin …

Adieu, Monsieur Cardin …

05.01.2021

Dne 29. prosince loňského roku zesnul slavný návrhář oděvů, spotřebních předmětů, interiérů aj. – pan Pierre Cardin. Je smutné, že první Aktualita roku 2021 je věnována této události, ale je radostné, že Mistrovo dílo zůstává s námi a hlavně – je dostupné všem!

Tak opravdu na zdraví!

Tak opravdu na zdraví!

10.12.2020

Obligátní přípitek „Na zdraví!“ získal v tomto roce silnější obsah. Končí rok 2020 a v jeho posledním měsíci si budeme připíjet zřejmě více než v předchozích. Tedy - darujte svým obchodním partnerům kvalitní víno.

Transfer – tisk s předstihem i do zásoby

Transfer – tisk s předstihem i do zásoby

24.11.2020

V seriálu o tiskových technikách jsme pro sedmý díl vybrali transfer sítotisku. Proti klasickému sítotisku má některé přednosti, ale také omezení.

Darujte symbol doby – roušku!

Darujte symbol doby – roušku!

17.11.2020

Zatímco v jarní vlně koronavirové epidemie se v souvislosti s jejich nedostatkem u nás roušky šily amatérsky doma, nyní pro ně stačí zajít do lékárny nebo drogerie. S ohledem na jejich potřebnost jde také o perfektní reklamní dárek.

Proč je ASI mají?

Proč je ASI mají?

29.10.2020

Jako v minulé Aktualitě jsme si pohráli s názvem instituce ASI. Proč tedy podle Advertising Specialty Institute si obyvatelé USA a Kanady ponechávají reklamní předměty ne asi, ale určitě?

Reklamní předměty ASI na prvním místě

Reklamní předměty ASI na prvním místě

23.10.2020

Ne asi, ale podle ASI určitě. Advertising Specialty Institute ve své studii 2020 ASI Ad Impressions vychází z desítek tisíců osobních a online dotazníků v USA a Kanadě. Pojďme se podívat na zajímavé výsledky. Dokonce i ohledně roušek.

Prkénka, co znamenají kulinářský svět

Prkénka, co znamenají kulinářský svět

12.10.2020

Využili jsme slavné přirovnání k divadlu pro uvedení krájecích a servírovacích prknýnek, bez nichž se neobejde žádná kuchyně. 36. díl komoditního seriálu je právě o nich a věřte, že v nich najdete rozdávačky i luxus pro nejvýznamnější obchodní partnery!

3DR ve vánočním

3DR ve vánočním

02.10.2020

Katalogovou invazi završíme výběrem 3DR ve vánočním balení, s vánočním designem, ale hlavně s vánoční náladou. Vybírejte ze 119 reklamních a dárkových předmětů, které Vaše obchodní partnery, zákazníky i zaměstnance opravdu potěší a udělají jim radost. O tu jde o Vánocích především!

A jsou tu hned! No. II

A jsou tu hned! No. II

29.09.2020

Představujeme druhou polovinu nového katalogu iMiHned – tedy reklamní a dárkové předměty, které lze pořídit v řádu dnů!

A jsou tu hned!

A jsou tu hned!

21.09.2020

Po iMiTrendech vychází druhý katalog – iMiHned. Představuje totiž předměty, které lze s nadsázkou mít hned.

Kalendář pro rok o velikosti MMXXI

Kalendář pro rok o velikosti MMXXI

14.09.2020

Nechme hrátek s velikostmi oděvů. Jde samozřejmě o příští rok v římských číslicích a je zřejmé, že jím trampoty roku tohoto asi jen tak neskončí. Nabízíme alespoň jistotu výběru kalendáře a diáře pro rok o velikosti 2021!

Stolujme s Vanilla Season!

Stolujme s Vanilla Season!

31.08.2020

Nový katalog luxusních předmětů pro vaření, stolování a relaxaci je tu! Opět se přesvědčíte, že ne nadarmo má značka Vanilla Season slogan … art of living.

Trendy pro školáky? iMiTrendy!

Trendy pro školáky? iMiTrendy!

19.08.2020

Zanedlouho vypukne nový školní rok. Nechme stranou jeho podobu s ohledem na měnící se vývoj kolem koronaviru a podívejme se na jistoty, kterých není nikdy dost: Do třetice prolistujeme katalog iMiTrendy a jeho nabídku právě pro školáky a studenty.

iMiTrendy jsou trendy No. II

iMiTrendy jsou trendy No. II

03.08.2020

V předchozí Aktualitě jsme představili nový katalog iMiTrendy. Nabízíme přehlídku jeho druhé poloviny…

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 21 Další

Přihlášení / Odhlášení rozesílky

Zadejte e-mailovou adresu

Rozesílky

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz
iMiTrade.sk

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag