Pokročilé
vyhledávání
 

Zprávy ze světa reklamních předmětů

Na trek s taškou?

Na trek s taškou?

23.01.2020

Jsme uprostřed zimy, a i když na nás šetří sněhem, cestovatelská sezóna je v plném proudu. Jaká zavazadla můžete poskytnout svým cílovým skupinám pro jejich venkovní aktivity (nejen) v zimě? A jak je to s taškou na trek? Schwarzwolf Outdoor to ví!

Schwarzwolf Outdoor jako první

Schwarzwolf Outdoor jako první

06.01.2020

Jako první? Prostě první aktualita roku 2020, která ale rozhodně stojí za to: nový katalog letos už jedenadvacetileté značky Schwarzwolf Outdoor vyráží do světa a s ním 84 vycizelovaných předmětů pro outdoor, turistiku, cyklistiku a kempink, včetně 9 novinek.

Já sním o 3DR bílé …

Já sním o 3DR bílé …

16.12.2019

O bílých Vánocích si hlavně ve městech zase asi jen necháme zdát, ovšem reklamní a dárkové předměty v bílé zimní barvě jsou realita!

No (ne)kupte to!

No (ne)kupte to!

20.11.2019

Famózní poměr kvality k ceně, to jsou oděvy ve slevách. Tím spíš, když značkové. Například: nejvyšší sleva 74 procent, kdy z fleecové bundy Stedman je položka za 99 korun. Žádná z ostatních nepřekročí 1000 korun a většina nabízí padesátiprocentní slevu, některé i vyšší. No (ne)kupte to!

UV na 3DR

UV na 3DR

12.11.2019

Ve slovní hříčce samozřejmě chybí slovo „tisk“. Tedy, čtvrtý díl seriálu o tiskových technikách pojednává o moderním UV tisku.

Díky za termosku, Mr. Dewar!

Díky za termosku, Mr. Dewar!

31.10.2019

Na začátku zimní sezóny je dobré pro ni své cílové skupiny náležitě dovybavit. Od práce v kanceláři či v terénu, přes běžný pohyb po městě až po dny strávené na sjezdovkách – je potřeba dodržovat pitný režim. Kvalitní termoska udrží teplý nápoj po mnoho hodin i v mrazech. Tak tedy, díky pane Deware!

Statistika nuda je … ale ne ve 3DR!

Statistika nuda je … ale ne ve 3DR!

23.10.2019

A hlavně nám dá cenné údaje o výhodnosti využití reklamních a dárkových předmětů. Tak tedy – kolik obdarovaných co vlastní, jak dlouho, počty reklamních účinků 12 kategorií produktů, náklady na jeden reklamní účinek (CPI) a ke každé z nich nějaká ta zajímavost.

3DR v barvě podzimu

3DR v barvě podzimu

16.10.2019

Podzim je v plném proudu a je nejvyšší čas se podívat na to, jaká barva reklamních a dárkových předmětů s ním ladí. Neutrální hnědá? To pak je z čeho vybírat!

Ten pravý kalendář a diář pro magický rok 2020

Ten pravý kalendář a diář pro magický rok 2020

30.09.2019

Na kalendářích a diářích se harmonická číslovka 2020 bude vyjímat minimálně stejně efektně, jako tomu bylo u 2000. Je před námi poslední rok sice „jen“ desetiletí, ale podle astrologických prognóz rozhodně bude stát za pozornost. Věnujte ji i výběru hitu 3D reklamy závěru tohoto roku – kalendářům a diářům.

Manažerské Vánoce ve jménu značky Pierre Cardin

Manažerské Vánoce ve jménu značky Pierre Cardin

19.09.2019

Už počtvrté za Vámi přicházíme s katalogem Pierre Cardin. Tak tedy, bonjour, dobrý každý den dalšího roku s luxusními psacími a kancelářskými potřebami této renomované značky.

Vánoční výběr

Vánoční výběr

13.09.2019

A je tu výběr z těch nejvhodnějších vánočních dárků, od rozdávacích drobností za pár korun až po vynikající vína pro obchodní partnery. Je tu Vánoční speciál!

Podzim, podzim přichází…

Podzim, podzim přichází…

02.09.2019

… nadělá mi nesnází, zpíval v jedné své písni Jiří Grossmann. Aby byl blížící se podzim Vašich cílových skupin pokud možno bez nesnází spojených s proměnlivým počasím, je na místě jim pomoci vhodnými reklamními a dárkovými předměty.

Ražba podobná pečeti

Ražba podobná pečeti

28.08.2019

Ve třetím dílu seriálu o tiskových technologiích se podíváme na ražbu. Tato technika se k aplikaci motivů na reklamní a dárkové předměty používá méně než sítotisk a tampontisk (o kterých jsme už psali), ale s jedinečným efektem. Její volbou na vhodných předmětech jako kdybyste své vztahy s obdarovanými potvrdili pečetí.

3DR pro další rok s generacemi Y a Z

3DR pro další rok s generacemi Y a Z

30.07.2019

S blížícím se zářím míníme rok školní, kdy velká část generace Y - tedy mileniálů - a prakticky celá generace Z zasednou do lavic všech typů a úrovní škol i učilišť a budou se připravovat na samostatný profesní život. Investujte do budoucí klientely vhodnými, tedy účelnými a vkusnými reklamními předměty pro úspěšnou výuku!

20 let s Černým vlkem

20 let s Černým vlkem

09.07.2019

Značka Schwarzwolf Outdoor letos slaví 20 let existence. Dospěla do nabídky uceleného systému produktů pro outdoor, sport a další volnočasové aktivity ve volné přírodě pro širokou škálu cílových skupin.

Sklo pro všechny letní akce

Sklo pro všechny letní akce

20.06.2019

Od grilování či pikniku s rodinou i přáteli, přes firemní párty a eventy pro zaměstnance nebo obchodní partnery, až ke koktejlům a zahradním slavnostem – všude je zapotřebí adekvátní nápojové nádobí. Mezi nimi mají nejvýsadnější postavení – sklenice.

Zlatá 3DR!

Zlatá 3DR!

05.06.2019

Na prahu léta se podíváme na reklamní a dárkové předměty ve znamení jeho barvy – žluté. A protože do této škály patří také zlatá, můžeme i v rámci oboru směle použít tradiční zvolání vyjadřující mimořádnou spokojenost: Zlatá 3DR!

iMilénium!

iMilénium!

21.05.2019

Hra se jménem firmy nekončí ani s novým iMi Katalogem reklamních předmětů 2019/20. Předloni iMizace, vloni iMilogie, letos rovnou iMilénium!

Pro reklamní multiefekt

Pro reklamní multiefekt

06.05.2019

Pojem multiefekt je sice známý v souvislosti s elektrickými kytarami, ale pokud pro své cílové skupiny zvolíte některý z téměř 150 multifunkčních reklamních a dárkových předmětů, můžete si být jisti multiefektem reklamním.

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 20 Další

Přihlášení / Odhlášení rozesílky

Zadejte e-mailovou adresu

Rozesílky

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní předměty s vlastním potiskem
Výroba reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz
iMiTrade.sk

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag