Pokročilé
vyhledávání
 

Zprávy ze světa reklamních předmětů

Prkénka, co znamenají kulinářský svět

Prkénka, co znamenají kulinářský svět

12.10.2020

Využili jsme slavné přirovnání k divadlu pro uvedení krájecích a servírovacích prknýnek, bez nichž se neobejde žádná kuchyně. 36. díl komoditního seriálu je právě o nich a věřte, že v nich najdete rozdávačky i luxus pro nejvýznamnější obchodní partnery!

3DR ve vánočním

3DR ve vánočním

02.10.2020

Katalogovou invazi završíme výběrem 3DR ve vánočním balení, s vánočním designem, ale hlavně s vánoční náladou. Vybírejte ze 119 reklamních a dárkových předmětů, které Vaše obchodní partnery, zákazníky i zaměstnance opravdu potěší a udělají jim radost. O tu jde o Vánocích především!

A jsou tu hned! No. II

A jsou tu hned! No. II

29.09.2020

Představujeme druhou polovinu nového katalogu iMiHned – tedy reklamní a dárkové předměty, které lze pořídit v řádu dnů!

A jsou tu hned!

A jsou tu hned!

21.09.2020

Po iMiTrendech vychází druhý katalog – iMiHned. Představuje totiž předměty, které lze s nadsázkou mít hned.

Kalendář pro rok o velikosti MMXXI

Kalendář pro rok o velikosti MMXXI

14.09.2020

Nechme hrátek s velikostmi oděvů. Jde samozřejmě o příští rok v římských číslicích a je zřejmé, že jím trampoty roku tohoto asi jen tak neskončí. Nabízíme alespoň jistotu výběru kalendáře a diáře pro rok o velikosti 2021!

Stolujme s Vanilla Season!

Stolujme s Vanilla Season!

31.08.2020

Nový katalog luxusních předmětů pro vaření, stolování a relaxaci je tu! Opět se přesvědčíte, že ne nadarmo má značka Vanilla Season slogan … art of living.

Trendy pro školáky? iMiTrendy!

Trendy pro školáky? iMiTrendy!

19.08.2020

Zanedlouho vypukne nový školní rok. Nechme stranou jeho podobu s ohledem na měnící se vývoj kolem koronaviru a podívejme se na jistoty, kterých není nikdy dost: Do třetice prolistujeme katalog iMiTrendy a jeho nabídku právě pro školáky a studenty.

iMiTrendy jsou trendy No. II

iMiTrendy jsou trendy No. II

03.08.2020

V předchozí Aktualitě jsme představili nový katalog iMiTrendy. Nabízíme přehlídku jeho druhé poloviny…

iMiTrendy jsou trendy!

iMiTrendy jsou trendy!

22.07.2020

Je tu nový katalog se čtyřmi stovkami novinek a produktů s neokoukaným designem a s technologickými i eko vychytávkami. Reklamní a dárkové předměty, které však splňují to podstatné – jsou užitečné. Zkrátka, iMi je trendy!

Nejbližší kontakt s 3D reklamou? Příbor!

Nejbližší kontakt s 3D reklamou? Příbor!

07.07.2020

Jíme všichni a v našem kulturním prostoru tak činíme příborem. 35. díl komoditního seriálu věnujeme jemu a rovnou uvedeme, že kvalitní příbor jako reklamní dárek v pověstném koši určitě neskončí.

Sublimovat motiv? To je ono!

Sublimovat motiv? To je ono!

16.06.2020

Sublimace je moderní technika potisku reklamních a dárkových předmětů, která má hodně předností a jen málo omezení.

Zástěra – rouška pro tělo

Zástěra – rouška pro tělo

08.06.2020

Jeden z nejpraktičtějších předmětů v oboru reklamní gastronomie, to je zástěra. Od pradávna symbol čistoty a práce, v moderním věku účelný pomocník v zálibách jako je vaření a grilování. Tedy reklamní předmět všemi vítaný!

Kolo na virus!

Kolo na virus!

25.05.2020

Titulek si „hraje“ se jménem jednoho z největších nepřátel lidstva současnosti. Ano, bojovat s ním budeme zřejmě už stále, ale vyhrávat bude ten, kdo se nedá. Je jisté, že sport posílí náš imunitní systém a tedy šanci zůstat zdraví. A co teprve kolo na virus!

Uvítejte kolegy zpátky v práci

Uvítejte kolegy zpátky v práci

11.05.2020

Karanténa zvolna a snad jistě končí a možná i Vaše firma nebo instituce povolává své zaměstnance zpátky z homeoffice na pracoviště. Uvítejte je balíčky osobních ochranných a dalších pomůcek.

Vaříme a stolujeme s 3DR!

Vaříme a stolujeme s 3DR!

23.04.2020

Současná omezení jsou náročná také psychicky a je na místě si zdravou a vydatnou stravou posílit organismus a dodat dobrou náladu. Ovšem i bez pandemie je reklamní gastronomie mezi reklamními a dárkovými předměty jednou z nejoblíbenějších kategorií.

Na dálku, přesto spolu!

Na dálku, přesto spolu!

15.04.2020

S ohledem na karanténu se řádově zvýšila potřeba informačních a komunikačních technologií. Jsou propojené domácnosti, žáci s učiteli, pacienti s lékaři, ale i svět byznysu a politiky. A mnozí zjišťujeme, co vše nám k lepšímu on-line kontaktu chybí. Mějme na paměti, že kdo rychle dává, dvakrát dává. Přes tisíc položek ICT je připraveno!

Pomáhejme si! I dárkem.

Pomáhejme si! I dárkem.

27.03.2020

V současné složité situaci se může zdát téma reklamních předmětů mimo, ale opak je pravdou. Stále zdůrazňujeme jejich účelnost, pozitivní dopad na mezilidské vztahy, vzájemnou loajalitu a právě nyní upozorňujeme na to, že správným výběrem můžete i pomoci. Zvláště, když jde o dárek.

Výšivka – princezna mezi tiskovými technikami

Výšivka – princezna mezi tiskovými technikami

16.03.2020

Chystáte vlajku města, obce, spolku nebo klubu? Chcete obchodním partnerům věnovat výjimečný dárek ze sortimentu značkového reklamního textilu? Zde je k aplikaci motivu výšivka! Pátý díl seriálu o tiskových technikách je právě o ní.

Dva (i více) v jednom

Dva (i více) v jednom

25.02.2020

Je tu katalog IMPRESSION 2020! Na více než pěti stovkách stran můžete vybírat vkusné, moderní, barevné, multifunkční reklamní dárky v jedenácti kategoriích. A pokud předmět nabízí jedinou funkci, tou další je originální zpracování nebo i jen detail. V každém případě – prohlížení a výběr z tohoto katalogu je požitek.

Do lázní s 3D reklamou

Do lázní s 3D reklamou

13.02.2020

Lázeňství u nás je fenomén a desítky lázeňských míst v Čechách a na Moravě ročně navštíví téměř milion hostů. Každý, kdo jede do lázní, má cestovatelsky zbystřenou pozornost, je plný očekávání a více vnímá ostatní klienty a jejich vybavení. Místo v něm najdou i vhodné reklamní předměty se zvýšeným efektem aplikovaných motivů.

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 21 Další

Přihlášení / Odhlášení rozesílky

Zadejte e-mailovou adresu

Rozesílky

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz
iMiTrade.sk

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag