Praktická sada servírovacího prkna ze dřeva akácie a dvou keramických misek na omáčky, která se bude jistě hodit i do Vaší kuchyně. Na velké prkno lze naservírovat různé druhy sýrů, salámů i pečiva, které pak můžete doplnit omáčkou či jemně nakrájenou zeleninou v mističkách. Baleno v dárkové krabici Vanilla Season. Doporučená technologie tisku: laser L2 na prkno. Maximální velikost tisku: 80 × 20 cm. Rozměry: prkno 50 × 14,4 × 1,7 cm, miska 6,2 × 6,2 × 2,4 cm, balení 21,1 × 55 × 3,5 cm. Uhlíková stopa: gCO2 e2107.
Potisk | Laser |
Jsme Vám na blízku, máme pobočky v šesti městech České republiky. Neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám vyjdeme vstříc :) Těšíme se na Vás!
kontaktujte násChcete pracovat pro iMi Partner, a.s. nebo doporučit místo svým známým? Navštivte sekci KARIÉRA, kde jsou všechna aktuální volná pracovní místa.