Pokročilé
vyhledávání
 

Nový katalog Schwarzwolf Outdoor!

16.01.2019

Je tu další 3DRok a s ním už tradičně nový katalog předmětů pro outdoor a jiné venkovní aktivity značky Schwarzwolf Outdoor. 82 technologicky vychytaných položek skrývá 10 novinek a opět jsme zvolili originální grafické provedení katalogu.

Na začátku Vám přejeme dobrý a úspěšný rok 2019 a těšíme se na spolupráci, aby z něj byl opravdu ten správný 3DRok.

Centrálním motivem titulní stany je kompas položený na stylizované mapě s vrstevnicemi. Symbolika je jasná – kompas má zájemcům o reklamní a dárkové předměty ukázat nejrychlejší a komfortní cestu k nám. Hra se jménem značky i s názvy rubrik v Morseově abecedě není jediná. Na jednotlivých titulkách jsme postupně vypsali celou abecedu se znaky morseovky v zájmu pestřejší grafiky i těch, kteří morseovku třeba neovládají. 

Rubriky a novinky:

Batohy – v novém katalogu startují na str. 5 a mezi 11 položkami najdete 2 novinky. Batoh KANDER s vypracovaným zádovým systémem a polstrovanými ramenními popruhy nabízí velmi pohodlné nošení. Kromě různých chytrých kapes a kapsiček a komfortního přístupu k obsahu má na svém dně i vlastní pláštěnku. SABANA je kompaktní cyklistická brašna se dvěma bočními kapsami a s vrchní odnímatelnou na mobil s průhledným vrchním krytem. Orientace v terénu podle mapového portálu je tak pro cyklistu komfortní a brašna má samozřejmě i vkusný a elegantní design.

Turistika, cykloturistika – v 18 položkách jsou od str. 15 celkem 3 novinky. MALAREN rozšiřuje nabídku outdoorových, rychleschnoucích ručníků. Mezi nimi vyniká zvláště svými rozměry – 65 x 140 cm – a lze jej využít i jako funkční podložku na spaní. Teleskopických chodecké hole DENALI se kromě speciálního Speed Lock systému k rychlé změně délky holí vyznačují prodlouženými ergonomickými rukojeťmi k volbě správného úchopu při změně obtížnosti terénu. KIBO v sobě nabízí hit posledních let – sportovní láhev. Materiál tritan, pogumovaný povrch, neobsahuje BPA, poutko na zavěšení, …

Baterky, optika – od stránky 27 hledejte mezi 16 položkami 2 novinky: MINO má z čelovek se značkou Schwarzwolf Outdoor nejvíce režimů svícení – silné, slabé, blikající, červené a červeně blikající. Zvláštní pozornost si zaslouží to, že je dobíjecí a pomocí přiloženého USB Micro kabelu ji lze dobít až na 7 hodin svícení. IKIMBA – tuhle voděodolnou a mrazuvzdornou solární powerbanku Vaše cílovky prostě musejí mít, a to až do cíle svých cest. Solární panel totiž slouží k jejímu průběžnému dobíjení i k nouzovému nabití mobilu.

Nože, nářadí - 2 novinky a 16 dalších položek, to vše je k dispozici od str. 37. Sada nářadí pro cyklisty TIBESTI obsahuje 10 nástrojů v robustním, ale elegantním provedení. Proti tomu multifunkční nářadí s 10 funkcemi BURUNDI z nerezové ocele 420 je designový unikát. Složené a za karabinku připnuté na poutku opasku tak bude i působit.

Textil – od str. 47, mezi maximálním počtem 19 položek najdete pouze jednu novinku. Mikina PANUCO v dámském i pánském provedení svou konstrukcí doplňuje širokou škálu oděvů značky. Jedná se o integrovaný úplet z polypropylenu a bavlny, který má jedinečné tepelně-izolační vlastnosti a efektivně odvádí pot. A opět – jako všechny produkty značky Schwarzwolf Outdoor, i PANUCO má účelné a zároveň elegantní provedení. Všechny také stojí nejen za pozornost, ale i zakoupení pro Vaše vybrané cílové skupiny.


Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag