Pokročilé
vyhledávání
 

Tetovačky, obtisky na vajíčka

Tetování umyvatelné vodou se nízkými náklady, efektním způsobem reklamy a módním stylem řadí mezi velmi zajímavé a levné reklamní předměty pro mnoho firem.

Dočasné tetování je skvělý dárek pro klienty, nebo rozdávačka pro děti případně jako příbal do např. novin, časopisů apod. Tetovaní vyrábíme na zakázku podle návrhu zákazníka, ať už se jedná o klasické černé tetování nebo vícebarevný obrázek.
Tetovačky dají spoustu zábavy a radosti, a to zejména dětem a mládeži. Pokud je to nutné, jsou snadno odstranitelné. Tetovací obtisky jsou bezpečné a nijak nenarušují strukturu kůže.

Obtisky na vajíčka jsou stále populární v období Velikonoc. Mohou obsahovat klasické velikonoční motivy kuřátek, králíčků, housátek, malovaných vajíček apod., nebo obrázky zcela dle přání klienta. Vyrábí se v podobě více různých obrázků na jednom malém archu, obvykle doplněném návodem k použití z druhé strany. Po navlhčení obtisku se po několika sekundách obtisk uvolní a pomalu opatrně přetáhne z podkladového papíru na vajíčko.

001002003004

006007008009010011012

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag