Pokročilé
vyhledávání
 

Nový Vánoční katalog je tady!

03.09.2012

Pro společnost zaměřující se na služby v oblasti reklamních předmětů je období přelomu roku jedním z nejdůležitějších. Příprava na ně začíná mnohem dříve. Právě teď. Vydat speciální katalog vánočních, silvestrovských a novoročních dárků je nejen nepsaná povinnost, ale také příjemná práce.

Po loňských hlavních motivech, kterými byly hvězdy a bubliny symbolizující oblíbené ozdoby, letošních 72 stran doprovází stylizovaná zasněžená krajina se stromy. Obálka je navíc kontrastně doplněna českými perníčky a celý katalog tedy záměrně evokuje tradiční české Vánoce. Z více než 200 položek však lze vybírat dárky pro všechny cílové skupiny, tedy od doslova roztomilých vánočních drobností (Potes str. 3,) například pro děti zaměstnanců nebo k rozdávání (str. 19) při promočních akcích před svátky až po značkové předměty (str. 50 – 63) pro nejdůležitější obchodní partnery.
K nejpočetnějším kategoriím patří potravinové lahůdky a jejich sady (str. 13 – 27), stejně tak nápoje a soupravy (str. 33 – 35) k jejich konzumaci. S ohledem na sídlo společnosti na jižní Moravě a skvělým kontaktům s nejlepšími vinařstvími katalog nabízí více než dvě desítky možností, jak na sváteční stůl obdarovaných postavit mimořádně kvalitní víno (str. 28 – 31). Velký výběr vánočních ozdob (str. 2), herních souprav (str. 4 – 5) pro volné chvíle s rodinou a přáteli nebo koupelnových sad (str. 8 – 12) pro relaxaci po „náročných“ přípravách a oslavách je v katalogu opět samozřejmostí.   
Když zmiňujeme vánoční dobroty, je důležité uvést i nabídku širokého sortimentu nádobí včetně sklenic na víno či kávových a čajových setů (str. 44 – 46), stejně jako ozdobných svíček (str. 6 – 8) vhodných ke slavnostnímu stolování. Ovšem nejen pro teplo domova lze vybírat: značka Schwarzwolf (str. 64 – 67) tradičně ze svého outdoorového sortimentu v katalogu nabízí oblečení a další produkty pro venkovní zimní radovánky.
K Vánocům je na místě nabídnout i luxus a ten se skrývá pod značkami, jako jsou Charles Dickens, Waterman a další.

Říká se, že čím větší je výběr, tím je také těžší. I přes široký sortiment ve Vánočním katalogu společnosti iMi Partner bude výběr jistě především příjemný.

Na e-katalog v listovací podobě odkazuje níže uvedený obrázek:

katalog_vanoce_ob

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag