Nový web Schwarzwolf!

03.04.2012

Dnes byl spuštěn nový web podporující produktovou řadu outdoorových výrobků Schwarzwolf!

schwarzwolf_new_web

Produktová řada Schwarzwolf tvoří nedílnou součást nabídky reklamních předmětů firmy iMi Partner a.s. Tuto řadu tvoří outdoorové předměty, u nichž platí synonyma jako kvalita, funkčnost, odolnost. Web respektuje logické rozdělení kategorií podle využití jednotlivých předmětů. Můžeme zde tedy nalézt kategorie funkčního textilu, kvalitních batohů, nožů nebo například předmětů, které ocení cyklisté.
Samotný produktový web Schwarzwolf slouží pro prezentaci produktové řady, ale umožňuje i jednoduché zaslání nezávazné poptávky po dalších informacích ke konkrétnímu zboží – společnost iMi Partner a.s. tak chce dostát svému sloganu „iMi íZy.“ Žádné psaní emailů, žádné kopírování emailových adres a kódů zboží. Jednoduše si vyberete zboží, o které máte zájem, vložíte je do informačního košíku a odešlete našemu Schwarzwolf specialistovi, který se Vám bude obratem věnovat a zodpoví veškeré Vaše dotazy.
Produktový web Schwarzwolf obsahuje vedle katalogu outdoorového zboží i seznam distributorů. Sami se můžete přesvědčit, jak široká je základna této značky, jejíž vznik se datuje k roku 1999.  Široká distribuční síť pokrývající nejen Evropu, ale i Rusko, Spojené státy, Spojené arabské emiráty nebo Austrálii mluví za kvalitu a funkčnost značky samotné.
Webová prezentace poslouží nejen zákazníkům, kteří se se značkou Schwarzwolf setkávají poprvé, ale i uživatelům, kteří s ní mají menší či větší zkušenosti. Obsahuje odkaz přímo do objednávkového systému, odkud je možné zboží přímo objednávat, vše podle hesla společnosti iMi Partner a.s. - iMi íZy. Nechybí ani propojení na facebookovou stránku či na twitter. Nezbytností je i virtuální katalog zboží.
Protože víme, že život není jen práce, což potvrzuje i vlastní testování výrobků Schwarzwolf týmem iMi Partner a.s., připravili jsme pro Vás i hru, která Vám umožní na pár minut vydechnout a nabrat nové síly do dalšího pracovního procesu. Zkuste nám napsat Vaše skóre.
A nesmíme zapomenout: nový web naleznete na adrese http://www.schwarzwolf.com.