Pokročilé
vyhledávání
 

Pro osobní i firemní digitální prezentaci

19.08.2010

USB flash disky tisíckrát jinak? Digitální hodiny, kalkulačky nebo třeba zpívající polštářek? Téměř jakýkoliv dárkový předmět s „duší“ elektroniky už patří k evrgrínům 3D reklamy. Chce to něco neokoukaného.

2270020MR1Co třeba digitální fotorámeček? Jejich ceny stejně jako u ostatní elektroniky stále klesají a nyní jsou již dostupným manažerským dárkem. Navíc při větším odběrovém množství zakázku lze vyřešit přímo u čínského výrobce za výrazně nižší cenu než katalogovou.
Toto čím dál více oblíbenější zařízení na prezentaci digitálních fotografií nebo krátkého videa je nabízeno v široké designové škále a technické kvalitě. Právě technické parametry určují prezentační možnosti digitálních rámečků od předvedení několika desítek fotografických záběrů až po audiovizuální soubory.

Digitální fotorámečky jsou vhodné jak pro prohlížení osobních fotografií, tak i pro firemní prezentace. Společenský letní parník na Vltavě nebo golf pro významné partnery? Obrazová dokumentace se při podobných akcích pořizuje téměř vždy a proč fotografie rozesílat ne zcela spolehlivým e-mailem, ukládat je do datových úschoven či předávat na CD? Ideálním, protože vkusným, překvapivým a také dále využitelným médiem může být sofistikovaný digitální rámeček.

Některé fotorámečky lze postavit na stůl, zavěsit je i na zeď, další je možné s adaptérem používat v automobilu. Mnohé modely mají elegantně řešený design a v kanceláři nebo v domácnosti tak mohou působit velmi dekorativně. Některé mají vestavěny funkce zobrazení kalendáře a hodin.

5190470RB2Z nabídky několika desítek digitálních fotorámečků vybereme na ukázku dva. Votel patří v sortimentu ke „střední třídě“. Zařízení o tloušťce pouhých 9 mm má displej s úhlopříčkou 7 palců a při rozlišení 800 x 480 px nabízí výborný obraz.  Díky vestavěným reproduktorům přehrává i hudbu, samozřejmostí jsou u něj obrázky a video, to vše v nejrozšířenějších formátech. Ovládání českého menu je dotykové, a pokud váš klient potřebuje i kalendář, hodiny či alarm, s Votelem je od vás získá také.
Přívěšek na digitální fotografie je vlastně takový minirámeček s kapacitou 168 obrázků. Pokud však chcete své zaměstnance například v závěru roku překvapit skvělým a cenově přijatelným dárkem se vzpomínkou na firemní vánoční večer, právě jste jeden objevili.

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag