Pokročilé
vyhledávání
 

Všechno pěkně při ruce

18.05.2009

Kdo by neznal ty urostlé borce z televizních reklam na vše možné, jak za obdivu krásných dívek a žen kráčejí ve zpomaleném záběru jen v riflích a proklatě nízko pod boky se jim na širokém řemenu houpe - nářadí?

Podobné vám pro vaše obchodní partnery nabízíme i my.

Co Čech, to muzikant, říkávalo se kdysi. Dnes spíše platí, že většina Čechů – mužů – jsou kutilové, chalupáři nebo chataři. V e-zine jsme už o souborech nářadí z nabídky iMi Partner psali, ale novinka Mosery je jedinečná právě možností mít při práci vše stále pěkně při ruce. V sadě sedmi kusů nářadí jsou věci potřebné pro každou kutilskou činnost. Jde o tři šroubováky různých velikostí, svinovací metr, výsuvný řezák, tužku a značkovací fix, tedy pomůcky, které ve svém souhrnu pracovníka rozhodně nezatíží. Na pohled praktická a elegantní taška v šedočerném provedení nabízí každému z těchto praktických pomocníků vlastní, snadno přístupnou kapsu. Ty jsou rozloženy tak, aby se uživatel mezi nimi zorientoval i bez dívání a mohl se věnovat práci. Černý nylonový popruh s nastavitelnou délkou a lehce spínatelnou plastovou přezkou zaručuje pevné, ale zároveň pohodlné umístění tašky kolem pasu.

To, že je sada Mosery vhodný dárek po všech stránkách, dokazuje i její uložení v dárkové krabici. Možnost brandingu nabízí sítotisk a dodávané množství v kartonovém obalu je dvacet kusů.

Věřme, že až se nějaká žena zálibně zadívá na nositele sady nářadí Mosery pracujícího na žebříku nebo střeše chalupy, ten ze samých rozpaků nespadne.

6090360RB26090360RB2_a6090360RB2_b

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag