Pokročilé
vyhledávání
 

Výroba reklamních předmětů Brno

Hledáte spolehlivého výrobce reklamních předmětů z Brna? Právě pro vás je určena služba „výroba reklamních předmětů Brno“, kterou u nás každoročně využije více jak 250 spokojených klientů od menších firem a živnostníků, až po větší korporátní společnosti, pro které je distribuce reklamních předmětů důležitým marketingovým nástrojem.

Ať už potřebujete zajistit výrobu reklamních předmětů s logem vaší firmy, nebo bez něj čistě ve firemních barvách nebo s uvedením webové adresy či kontaktu, všechny tyto varianty vám v řadě rozmanitých řešení zajistíme.

potisk_reklamnich_predmetu_brno

Jsme schopni zajistit potisk téměř jakéhokoliv předmětu a navíc vám doporučit ideální umístění vámi požadovaného signování, aby vám reklamní předmět zajistil co nejvíce efektu a byl reprezentativní. Pokud si u nás objednáte službu „výroba reklamních předmětů Brno“, pak budete mít o veškerý servis postaráno. A to nejen o již zmíněné poradenství při výběru vhodných předmětů v určité cenové a množstevní skupině, ale také pro vás zajistíme grafické služby, nejvhodnější tiskařskou realizaci na našich vlastních zařízeních a následnou dopravu na místo určení.

Vlastními veškeré moderní potiskové a signovací technologie od klasického tisku, až po gravírování nebo vyšívání. Díky tomu umíme potisknout veškeré materiály:

· výroba reklamních předmětů kovových (Brno)

· výroba reklamních předmětů textilních (Brno)

· výroba reklamních předmětů keramických a skleněných (Brno)

· výroba reklamních předmětů papírových (Brno)

· výroba reklamních předmětů plastových (Brno)

Proč výroba reklamních předmětů od iMi Brno?

Máme dlouholeté zkušenosti v rámci realizace rozsáhlých zakázek, tak i výroby propagačních předmětů v malém množství pro živnostníky.

Skladem máme tokové množství reklamních předmětů, že si můžete nejen dlouze vybírat z řady typů a variant, ale hlavně můžete odebrat libovolné množství, aniž byste museli na dokončení výroby reklamních předmětů dlouze čekat.

Dokážeme nabídnout nízkou cenu. A to nejen díky minimalizovaným výrobním nákladům, ale také s ohledem na velmi výhodné pořizovací ceny zboží sloužícího k potisku a signování.

Nejen cena je důležitá, ale také kvalita výroby. Tedy alespoň pro nás. Naše výrobky musí splňovat definované standardy. Jedině tak zajistíme spokojenost našich zákazníků a chuť vracet se k nám s dalšími požadavky na výrobu reklamních předmětů.

Výběr z více jak 16000 typů reklamních předmětů je jedním z důvodů, proč si každý zákazník u nás vybere. Od kuličkového pera, přes flash disky a čepice, až po luxusní elektroniku nebo lyžařské komplety apod.

Vyrobené reklamní předměty v současnoti exportujeme do 28 zemí na 5 světadílech. Známe světový byznys, nadnárodní klienty a řídíme se zásadami společenské odpovědnosti. Máme vlastní kancelář v Hong-Kongu: sami si tak kontrolujeme výrobu v Číně.

Organizujeme distribuci po celém světě a dobře známe standardy i požadavky velkých korporací. Jako čeští zástupci jsme členy celosvětové organizace IPPAG. Jsme akcionářem Global Promotional Solutions, který zajišťuje globální řešení s lokálním servisem pro nadnárodní korporace.

Charakteristika výroby reklamních předmětů u iMi Brno:

· Výhodná cena s ohledem na vlastní kompletní výrobní zajištění.

· Rychlost dodání hotových reklamních předmětů.

· Grafický návrh v ceně.

· Bezkonkurenční kvalita kontrolovaná na výstupu.

· Výběrové a značkové reklamní předměty.

· Veškeré výrobní technologie pod jednou střechou.

· Velké skladové zásoby reklamních předmětů určených k signování.

Poskytované služby v rámci výroby reklamních předmětů:


· Grafická příprava

· Tamponový potisk

· Sítotisk

· Transfer sítotisku

· Digitální transfer

· CO2 laser

· UV tisk

· Rotační sítotisk

· Výšivka

· Gravírování laserem do kovu

· Ražba

Facebook
Facebook

VŠE O IMI
Obchodní podmínky
Na co jsme hrdí
Pracovní příležitosti
Jsme Vám na blízku

RYCHLÉ ODKAZY
Potisk reklamních předmětů Brno
Potisk reklamních předmětů - rozmanité reklamní předměty s potiskem
Výroba a potisk reklamních předmětů Brno
Reklamní propisky s potiskem
Reklamní hrnky
Reklamní deštníky


Reklamní čepice
Reklamní mikiny
Reklamní bundy

Další weby
Schwarzwolf.cz
KatalogMagic.cz

Různé
Mapa stránek
RSS
FAQ

ippag