Výroba reklamních předmětů Brno

Hledáte spolehlivého výrobce reklamních předmětů z Brna? Právě pro vás je určena služba „výroba reklamních předmětů Brno“, kterou u nás každoročně využije více jak 250 spokojených klientů od menších firem a živnostníků, až po větší korporátní společnosti, pro které je distribuce reklamních předmětů důležitým marketingovým nástrojem.

Ať už potřebujete zajistit výrobu reklamních předmětů s logem vaší firmy, nebo bez něj čistě ve firemních barvách nebo s uvedením webové adresy či kontaktu, všechny tyto varianty vám v řadě rozmanitých řešení zajistíme.

potisk_reklamnich_predmetu_brno

Jsme schopni zajistit potisk téměř jakéhokoliv předmětu a navíc vám doporučit ideální umístění vámi požadovaného signování, aby vám reklamní předmět zajistil co nejvíce efektu a byl reprezentativní. Pokud si u nás objednáte službu „výroba reklamních předmětů Brno“, pak budete mít o veškerý servis postaráno. A to nejen o již zmíněné poradenství při výběru vhodných předmětů v určité cenové a množstevní skupině, ale také pro vás zajistíme grafické služby, nejvhodnější tiskařskou realizaci na našich vlastních zařízeních a následnou dopravu na místo určení.

Vlastními veškeré moderní potiskové a signovací technologie od klasického tisku, až po gravírování nebo vyšívání. Díky tomu umíme potisknout veškeré materiály:

 • výroba reklamních předmětů kovových (Brno)
 • výroba reklamních předmětů textilních (Brno)
 • výroba reklamních předmětů keramických a skleněných (Brno)
 • výroba reklamních předmětů papírových (Brno)
 • výroba reklamních předmětů plastových (Brno)

Proč výroba reklamních předmětů od iMi Brno?

Máme dlouholeté zkušenosti v rámci realizace rozsáhlých zakázek, tak i výroby propagačních předmětů v malém množství pro živnostníky.

Skladem máme tokové množství reklamních předmětů, že si můžete nejen dlouze vybírat z řady typů a variant, ale hlavně můžete odebrat libovolné množství, aniž byste museli na dokončení výroby reklamních předmětů dlouze čekat.

Dokážeme nabídnout nízkou cenu. A to nejen díky minimalizovaným výrobním nákladům, ale také s ohledem na velmi výhodné pořizovací ceny zboží sloužícího k potisku a signování.

Nejen cena je důležitá, ale také kvalita výroby. Tedy alespoň pro nás. Naše výrobky musí splňovat definované standardy. Jedině tak zajistíme spokojenost našich zákazníků a chuť vracet se k nám s dalšími požadavky na výrobu reklamních předmětů.

Výběr z více jak 16000 typů reklamních předmětů je jedním z důvodů, proč si každý zákazník u nás vybere. Od kuličkového pera, přes flash disky a čepice, až po luxusní elektroniku nebo lyžařské komplety apod.

Vyrobené reklamní předměty v současnoti exportujeme do 28 zemí na 5 světadílech. Známe světový byznys, nadnárodní klienty a řídíme se zásadami společenské odpovědnosti. Máme vlastní kancelář v Hong-Kongu: sami si tak kontrolujeme výrobu v Číně.

Organizujeme distribuci po celém světě a dobře známe standardy i požadavky velkých korporací. Jako čeští zástupci jsme členy celosvětové organizace IPPAG. Jsme akcionářem Global Promotional Solutions, který zajišťuje globální řešení s lokálním servisem pro nadnárodní korporace.


Charakteristika výroby reklamních předmětů u iMi Brno:
 • Výhodná cena s ohledem na vlastní kompletní výrobní zajištění.
 • Rychlost dodání hotových reklamních předmětů.
 • Grafický návrh v ceně.
 • Bezkonkurenční kvalita kontrolovaná na výstupu.
 • Výběrové a značkové reklamní předměty.
 • Veškeré výrobní technologie pod jednou střechou.
 • Velké skladové zásoby reklamních předmětů určených k signování.

Poskytované služby v rámci výroby reklamních předmětů: